rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody

Eksperci działu : OPROGRAMOWANIE
  

SZANSA: ZW3D – zintegrowany system CAD/CAM

image

ZW3D - program CAD/CAM 3D zaprojektowany tak, aby wspierać cały proces rozwoju produktu.Wypróbuj ZW3D CAD/CAM i zapomnij o wysokich kosztach subskrypcji i szkoleń.

Jesteś użytkownikiem programów CAD/CAM? A może ponosisz z tego tytułu koszty związane ze subskrypcją i szkoleniami? Wypróbuj ZW3D i zapomnij o kosztach subskrypcji i drogich szkoleń! Wystarczy, że kupisz nawet podstawową licencję ZW3D CAD/CAM, a otrzymujesz dożywotni dostęp do pomocy technicznej. Sprawdź koniecznie, co to za program i dlaczego warto? Jeśli korzystasz z tego programu CAD, to pewnie wiesz, że jest wyjątkowo przydatny i często użytkowany w celach profesjonalnych. A dlaczego wspiera specjalistów różnych branż i wspomaga tworzenie produktu? Ten program umożliwia przeprowadzenie przez cały proces produkcyjny. Można śmiało stwierdzić, że dzięki niemu zrealizujesz swoje cele od pomysłu, aż po dokumentację i wykonanie na obrabiarkach sterowanych numerycznie. Co ważne, program można pobrać już teraz, a 30 dni na testowanie otrzymać zupełnie za darmo.


ZW3D - od pomysłu do projektu poprzez dokumentację i wykonanie na obrabiarkach sterownych numerycznie.


Funkcjonalność ZW3D

Ten program CAD oferuje szereg modułów umożliwiających, chociażby modelowanie części i złożeń, a także tworzenie płaskiej dokumentacji technicznej oraz rysunkowej. Ponadto wspomaga projektowanie elementów tłoczonych i wtryskiwanych. W naszym programie do projektowania intuicyjnie przejdziesz przez wszystkie operacje związane z inżynierią odwrotną, projektowaniem elementów z blach, symulację ruchu, a także szybką obróbką do 5-osi. Ogromnym atutem działania ZW3D jest kompatybilność z niemal wszystkimi systemami CAD. To ważne, bo znacznie podnosi funkcjonalność całego oprogramowania. Nasz program CAD obsłużysz nawet bez posiadania specjalistycznej wiedzy. Dzięki samouczkom wbudowanym w środowisko ZW3D oraz dostępnym materiałom szkoleniowym opanowanie programu jest szybkie i łatwe. To ważne, dla lepszej optymalizacji pracy Twojego zespołu.


Kupując podstawową licencję ZW3D CAD/CAM masz pewność darmowych szkoleń, webinariów i dostęp do forum ZW3D.
Zaufaj naszemu zespołowi specjalistów. Posiadamy 22 lata doświadczenia.
Prześlij zapytanie ofertowe, a my szybko odpowiemy.


Kompatybilność ze światem CAD

ZW3D potrafi otworzyć za pomocą wbudowanych narzędzi pliki z innych systemów CAD.

Rodzaje plików CAD
 

Modele bryłowe i powierzchniowe

ZW3D pozwala na korzystanie z modeli bryłowych i powierzchniowych, a także danymi dotyczącymi obróbki. Umożliwia to hybrydowy rdzeń OverdriveTM, eliminujący konieczność odtwarzania i naprawiania modeli, a także przyspieszanie operacji projektowo-wytwórczych przy zachowaniu dużej dokładności i jakości geometrii.
 

Rozszerzenie ścian Analiza krzywizny spajania Edycja szyku


Inżynieria odwrotna

Na uwagę zasługują też możliwości w zakresie inżynierii odwrotnej i szybkiego prototypowania, dzięki którym bez konieczności stosowania zewnętrznych dodatków użytkownicy będą mogli samodzielnie generować modele na podstawie obiektów fizycznych i wprowadzać w nich odpowiednie zmiany w celu szybkiego udoskonalenia projektowanych produktów i dostosowania ich do wymagań klientów.


Moduł CAM

Podobnie jest z funkcjami CAM pozwalającymi na integrację modeli, w tym również chmur punktów i danych zapisanych w formacie STL, z procesem wytwarzania w pełni asocjatywny sposób. Możliwe będzie dzięki temu ograniczenie kosztów i czasu niezbędnego na wprowadzanie końcowych modyfikacji.


Samouczki ZW3D

Odrębną kwestią jest wbudowany w środowisko ZW3D system nauczania. Oferujący zintegrowane materiały szkoleniowe mechanizm ma znacznie ułatwić opanowywanie nowego programu i skracać czas poszukiwania informacji na temat poszczególnych możliwości aplikacji, a także ułatwiać tworzenie własnych samouczków i instrukcji obsługi.


Program jest dostępny w postaci modułów różniących się możliwościami: Lite, Standard, Professional Premium.

Zobacz szczegółowy opis modułów:KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

SZANSA

E-mail: biuro@zwcad.pl

WWW: www.zwcad.pl

Tel: +48 33 307 01 95
Fax: +48 33 470 65 18
Adres:
ul. Chryzantemowa 5
43-300 Bielsko-Biała

Koszty eksploatacji pompy ciepła Versati w domu jednorodzinnym

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • Corab

  Corab S.A. to polska firma z 30-letnim doświadczeniem w elektronice i pr…
  Corab
 • Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

  Dorken Delta zajmuje się rozwiązaniami dla dachów skośnych i płaskich,…
  Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

Ogłoszenia
dodaj+ «»