rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


TERMOBIT sposób na dobre ocieplenie dachu

image

Każdy wie, jak ważna jest dobra i skuteczna izolacja termiczna domu. To warunek utrzymania przyjemnej temperatury w mieszkaniu, ale też i niskich kosztów ogrzewania w okresie zimowym, a latem zmniejszenia wydatków na pracę klimatyzatorów.Dlatego często widzimy fachowców wykonujących prace termoizolacyjne przy nowych, a także przy starych budynkach. Jednak należy pamiętać, że ocieplenie domu, to nie tylko ułożenie izolacji termicznej na ścianach, ale i ocieplenie dachu.
 

Jako materiał ocieplający coraz bardziej popularne stają się warstwowe płyty termoizolacyjne. IZOLACJA – JAROCIN produkuje markowe płyty TERMOBIT. Są one wykonane z wysokiej jakości styropianu EPS-100 oklejonego z jednej lub dwóch stron specjalną papą asfaltową. Płyty TERMOBIT standardowo mają wymiar 1m x 1m a ich grubość jest dostosowana do potrzeb klienta. Płyty TERMOBIT można układać na podłożu betonowym, drewnianym, blaszanym lub na starym pokryciu papowym. Ważne jest, aby podłoże było równe i umożliwiało prawidłowe, mocne zamontowanie.
 


 

Płyty TERMOBIT układa się na styk, aby nie powstawały mostki termiczne i mocuje do podłoża za pomocą kleju i/lub odpowiednich łączników mechanicznych. Papa z wierzchniej strony płyty wystaje z dwóch stron na ok. 5 cm, umożliwiając wykonanie zakładu z sąsiednimi płytami. W ten sposób zostaje utworzona jednolita powierzchnia z papy chroniąca płyty styropianowe przed bezpośrednim działaniem płomienia podczas układania na nich izolacji wodochronnej z pap termozgrzewalnych. Warstwy papy oklejającej styropian nie wlicza się do liczby warstw izolacji wodochronnej dachu.

 

Należy podkreślić, że płyty warstwowe TERMOBIT posiadają wszystkie atesty wymagane prawem budowlanym. Są produkowane z najlepszych surowców, przez co użytkownicy mają gwarancję, że dokonują najlepszego zakupu, który daje 100% pewności prawidłowego wykonania izolacji termicznej dachu.

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

IZOLACJA-JAROCIN

E-mail: biuro@izolacja-jarocin.pl

WWW: www.izolacja-jarocin.pl

Tel: +48 62 747 04 00
Fax: +48 62 747 04 04
Adres:
Poznańska 24-26
63-200 Jarocin