rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Wilo: Isar BOOST5 gwarancją stabilnego ciśnienia w domu

image

Nowy hydrofor Wilo-Isar BOOST5 nadaje się do uniwersalnego zastosowania w domowym systemie zaopatrzenia w wodę i zapewnia w każdym czasie i w każdym punkcie czerpalnym stałe ciśnienie wody.Dzięki sprawnemu układowi hydraulicznemu i izolacji akustycznej system pracuje spokojnie i prawie bezgłośnie. Wskutek nowoczesnej i zwartej budowy integruje się perfekcyjnie z otoczeniem mieszkalnym. Sprawny układ hydrauliczny i praca zgodne z zapotrzebowaniem powoduje, że urządzenie jest efektywne pod względem energetycznym i kosztowym. Wilo-Isar BOOST5 oferuje Użytkownikowi jeszcze więcej komfortu: jego instalacja jest całkowicie bezproblemowa, dzięki gotowemu do połączenia systemowi Plug & Pump. Wyświetlacz LED i przyciski zapewniają łatwość obsługi. Zintegrowane funkcje ochrony zapewniają bezpieczną eksploatację. Zespół pompy, wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego gwarantuje długą żywotność.


Szerokie spektrum zastosowań
Wilo-Isar BOOST5 to domowy system podnoszenia ciśnienia, który łączy w sobie pompę elektryczną, elektronikę, falownik, zawory zwrotne i panel sterowania, co zapewnia szybką i łatwą instalację. Może być skutecznie używany w wielu różnych zastosowaniach mieszkaniowych, w których istnieje potrzeba zwiększania ciśnienia wody. Obejmuje to dystrybucję wody w mieszkaniach, dostawę systemów nawadniających oraz pobieranie i dystrybucję wody ze zbiorników lub zbiorników na wodę deszczową. Wilo-Isar BOOST5 zawiera falownik, aby utrzymać stałe ciśnienie wody zgodnie z rzeczywistymi potrzebami użytkownika. Zapewnia to również szczególnie cichą pracę, która jest odpowiednia do instalacji wewnątrz mieszkania. Elastyczność systemu i możliwość dostosowania się do wymagań użytkownika sprawiają, że jest on również efektywny pod względem zmniejszenia zużycia energii i wody.


Wilo oferuje 2 modele Wilo-Isar BOOST, oba o maksymalnej wysokości podnoszenia 8 m i maksymalnym ciśnieniu pracy 10 bar:
  • Wilo-Isar BOOST5-E-3 – maksymalny przepływ 5 m³/h, moc nominalna PS 0,75 kW,
  • Wilo-Isar BOOST5-E-5 – maksymalny przepływ 7 m³/h, moc nominalna PS 1,1 kW.

Stabilne ciśnienie, czyli tak pracuje Wilo-Isar BOOST5
Gdy czujnik ciśnienia wykryje spadek ciśnienia w układzie spowodowany otwarciem jednego lub więcej punktów poboru, elektronika uruchamia pompę, aby przywrócić zadaną wartość ciśnienia w układzie. Falownik zmienia prędkość silnika, modulując wydajność hydrauliczną zgodnie z określonym zapotrzebowaniem systemu. Po przywróceniu ciśnienia czujnik przepływu wykryje brak przepływu wody i zatrzyma pompę do następnego uruchomienia systemu. System zapewnia również ochronę przed suchobiegiem, ochronę termiczną silnika i falownika przed przegrzaniem oraz ochronę elektryczną przed nagłymi zmianami napięcia i prądu.

Tryby pracy
  • Praca ze ssaniem. Wilo-Isar BOOST5 fabrycznie ustawiony jest jako urządzenia dedykowane do pracy w trybie zasysania wody ze studni lub zbiornika, w którym poziom wody jest poniżej króćca pompy.
  • Praca z napływem. Dla instalacji zasilanych ze zbiorników magazynujących lub z sieci wodociągowej zalecane jest przestawienie urządzenia na tryb pracy z napływem. Co dodatkowo zredukuje głośność pracy.

Wilo-Isar BOOST5 podsumowanie, czyli cechy produktu w skrócie
  • Łatwa instalacja dzięki konstrukcji gotowej do podłączenia.
  • Doskonała integracja ze środowiskiem klienta dzięki kompaktowej, nowoczesnej konstrukcji.
  • Cicha praca dzięki osłonom dźwiękochłonnym.
  • Wbudowana przetwornica częstotliwości do wygodnej regulacji stałego ciśnienia i łagodnego rozruchu.
  • Niskie zużycie energii dzięki dostawom dostosowanym do zapotrzebowania.
  • Bezpieczna obsługa dzięki rozbudowanym, zintegrowanym funkcjom ochronnym.

Broszura

Film
 
 KONTAKT

Wilo

Produkty
dodaj+ «»

Forum