rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


DOLCE VITA Subtelna elegancja pasteli

image

Pastelowe kolory królują zarówno wiosną, jak i latem. Nie tylko na wybiegach mody, ale także w aranżacji wnętrz. Bezpiecznym i klasycznym trendem dotyczącym właściwie każdych wnętrz, są zestawienia kolorystyczne bazujące na pastelowych kolorach. 
Spokojne kolory w pomieszczeniach działają w sposób kojący, pracują na wyjątkową estetykę, atmosferę odpoczynku i wytchnienia. Postaw w urządzaniu swoich wnętrz  na pastele i kolor ecru.  Atmosfera tak kreowanych pomieszczeń jest bardzo harmonijna i przepełniona spokojem, jednak pastele i kolor ecru nie muszą być nudne!

 

W harmonii z naturą Twoich zmysłówŁącząc skandynawskie barwy PLANILAQUE COLOR-IT DOLCE VITA (SGG 08 light blue i SGG 33 soft ecru) możesz zapewnić wnętrzom delikatny przepływ koloru. Subtelne odcienie będą uzupełnione przez połysk, głęboki odcień i nowoczesność szkła. Przykładowo, do wnętrza z jasnym, kremowym tłem możemy wprowadzić kontrastowe elementy - brązowe meble, kafelki vintage czy inne ciekawe dekoracje, takie jak wazon w kolorze malinowym czy miętowe poduszki na sofie.

Subtelne barwy szkła PLANILAQUE COLOR-IT z gamy DOLCE VITA można łączyć z kolorem białym lub szarym (kolory URBAN), dobrze wyglądają też w zestawieniu z intensywnymi kolorami (barwy POP, lub LOUNGE). Pastelowe odcienie szkła mogą się pojawić jako dekoracja ścian lub jako dodatek do mebli – harmonijnie wykańczając fronty szaf oraz szuflad. Pokochaj pastele we wnętrzach... bo pozytywnie nastrajają!

 

Powiększ optycznie swoje wnętrzeNowoczesne wnętrze w pastelowych barwach to hit ostatnich lat. Wnętrze zaaranżowane w ten sposób wydaje się być czyste, jasne i niezwykle przytulne - idealne na mieszkanie, w którym chcemy spędzać wolny czas i relaksować się. Jasne kolory idealnie powiększają przestrzeń – to ich najważniejsza cecha i niewątpliwa zaleta. Hitem we wnętrzach w ostatnich latach są dekoracje ścian w pastelowych barwach – delikatnych szarościach, pudrowych różach, czy subtelnych błękitach. Pastelowe kolory nadają przestrzeni lekkości i specyficznego, kobiecego wdzięku!

 

Wystarczy odrobina inwencji, odpowiedni pomysł, by zaaranżować wyjątkowe wnętrze. Należy pamiętać jednak, aby całość była przemyślana i elegancka. Osoba przebywająca we wnętrzach LA DOLCE VITA nie może mieć wątpliwości, że znalazła się w miejscu, które odpręża, relaksuje i uspokaja wprawiając w dobry nastrój na cały dzień .Kostka brukowa wokół domu- jak to zrobić?
INTERsoft-INTELLICAD 2021, nowa wersja uniwersalnego narzędzia CAD

Katalog Firm

Produkty
dodaj+ «»

Forum