rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Bramy i ogrodzenia: rss

1 2 3
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Gerda: Jak ocieplić bramę garażową?
Ocieplanie bramy garażowej jest prostsze i tańsze niż może się wydawać. Powinno to zająć nie dłużej niż jedno popołudnie, a koszt jest dużo niższy niż instalacja nowej bramy, ocieplonej fabrycznie. Jednak czy efekt jest wart zachodu? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się jaki materiał izolacyjny wybrać.
Jak wybrać bramę do garażu wolnostojącego lub w bryle budynku?
Garaż wolnostojący nie musi spełniać tak rygorystycznych właściwości trzymania ciepła, jak ten przy domu. Lepiej jednak wybrać produkt solidny z właściwościami przeciwwłamaniowymi oraz termoizolacyjnymi, ponieważ głównym celem bramy garażowej jest nie tylko bezawaryjna praca, ale również zabezpieczenie cennych przedmiotów wewnątrz garażu. Jaką bramę wybrać?
Wiśniowski: Brama i elewacja w jednym. MakroPro 2.0 ELH
Jak wygląda brama elewacyjna? Trudno powiedzieć. Dużo prościej powiedzieć, jak nie wygląda: nie wygląda jak typowa brama, nie jest podobna do żadnego rozwiązania, które znasz. A gdy już musi przyjąć jakąś widzialną formę, zawsze dostosowuje się do tego, czego oczekujesz. Poznajcie bramę MakroPro 2.0 ELH – bramę elewacyjną.
Joniec: Po ile ten płot?
Wyobraźmy sobie sytuację: szukamy wymarzonego ogrodzenia przeglądając strony internetowe. Nagle widzimy ogrodzenie idealnie pasujące do naszego domu. Co robimy? Zapisujemy lub drukujemy zdjęcie i z pytaniem „ile kosztuje takie ogrodzenie” przychodzimy do: producenta bloczków ogrodzeniowych, do firmy, która handluje materiałami budowlanymi, do pracownika marketu budowlanego.
Bramy Hörmann z wyposażeniem w klasie RC 2
Aby uchronić się przed nieproszonymi gośćmi, właściciele domów inwestują w drzwi wejściowe o coraz wyższych klasach przeciwwłamaniowych. Ale warto pomyśleć także o bezpiecznej bramie. Firma Hörmann oferuje teraz segmentowe bramy garażowe o znacznie podwyższonej odporności na włamanie.
Kosmiczne technologie i smartCONNECTED. Jak WIŚNIOWSKI sprowadził kosmos do Waszych domów?
Można powiedzieć, że wyprawy w kosmos nie są kluczowymi osiągnięciami ludzkości, ponieważ nie wnoszą niczego do naszego życia. W dyskusjach na ten temat pojawia się wiele argumentów przeciwko lotom w kosmos. Przecież programy lotów kosmicznych pochłaniają ogromne fundusze, które mogły by zostać użyte w bardziej pożyteczny sposób. Te programy trwają długo, wymagają wiedzy, szkolenia, specjalistycznego sprzętu.
Inteligentne bramy garażowe, drzwi i ogrodzenia – jak sprawić, by dom był „smart”?
Obecnie o coraz większej liczbie użytkowanych na co dzień przedmiotów można powiedzieć, że są „smart”. Oprócz smartfonów i smart telewizorów mamy do dyspozycji inteligentne odkurzacze, lodówki, oświetlenie domu i jego otoczenia oraz wiele innych rzeczy i urządzeń komunikujących się ze sobą i z nami, użytkownikami.
Planujesz ogrodzenia swojego domu? Oto 5 porad, jak wybrać dobre ogrodzenie?
Ogrodzenie to nie tylko element zabezpieczający posesję. Pełni także funkcję reprezentacyjną i jest uzupełnieniem aranżacji. Wyznacza granice naszej prywatności i jest naszą wizytówką. Jak wybrać właściwe ogrodzenie?
Spójny wygląd bramy, okien, drzwi i ogrodzenia - jak dopasować?
Budynek to układanka. To prozaiczne być może porównanie zawiera w sobie prawdę, która w swojej oczywistości często bywa pomijana: układanki nie sposób ułożyć, gdy jej fragmenty do siebie nie pasują. Ten holistyczny sposób myślenia o domu – jako o całości, a nie zbiorze elementów – umożliwia stworzenie harmonijnego projektu, który broni się jako suma rozwiązań.
Naciąganie sprężyny w bramie garażowej – czyli jak poprawić jej pracę i wydajność?
Niestety nawet najsolidniej zamontowany i przystosowany do intensywnej pracy sprzęt, z czasem w wyniku codziennej eksploatacji traci na swojej jakości. W przypadku bramy garażowej może się to objawiać specyficznymi trzaskami podczas otwierania i zamykania, obluzowaniem naciągu, czy też niepełnym zamykaniem wrót. Jak radzić sobie w takich przypadkach? Czy istnieje sposób na korektę naciągu i jakich błędów nie popełniać?
Nowoczesna stodoła – jak dobrać kolor bramy, okien, drzwi
Oszczędność formy i różnorodność rozwiązań czy właśnie tego oczekujemy od minimalistycznej architektury? Nowoczesne stodoły i ich charakterystyczna prostota trafiły w gusta Polaków. Budowa takiego budynku nie należy do skomplikowanych, a ekonomia eksploatowania jest dodatkową zaletą. Jak dobrać stolarkę otworową do takiego projektu? Architekci podpowiadają.
Eleganckie i bezpieczne zamknięcie sklepowe ShopRoller SR firmy Hörmann
Właściciele sklepów w centrach handlowych lub na lotniskach oferujący wysokiej wartości produkty, takie jak sprzęt elektroniczny czy biżuteria, potrzebują estetycznych rozwiązań gwarantujących ich bezpieczne zamknięcie poza godzinami otwarcia.
Ogrodzenia na świecie - Oman
Oman to państwo leżące na Półwyspie Arabskim, nad Morzem Arabskim i Zatoką Omańską. Graniczy ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi, Arabią Saudyjską i Jemenem. Stolica mieści się w mieście Maskat.
„Najsłabszy punkt”kluczem do perfekcji
Każdy element domu jest ważny. Ostatecznie przecież wszystkie funkcje budynku zależne tylko od jednego urządzenia. Bezpieczeństwo na przykład jest wypadkową jakości bramy, okien, drzwi i ogrodzenia, a także pozostałych elementów wyposażenia.Jeśli którykolwiek z nich okazuje się „słabym punktem” domu, a więc, gdy odstaje w znacznym stopniu od pozostałych, zamiast chronić
Wiśniowski Home Inclusive
Budynki nie mają jedynie czysto praktycznego charakteru. Wie o tym każdy, kto kiedykolwiek stanął przed zadaniem postawienia własnego domu. Użyteczność –mimo że jej rola w architekturze znacznie wzrosła w ostatnich dekadach –musi łączyć się z dobrym designem i harmonijnym projektem.
Hörmann: Nowa brama w mgnieniu oka
Zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu obsługi, poprawa estetyki i izolacyjności cieplnej - to główne powody uzasadniające konieczność wymiany bramy garażowej. Decyzji o modernizacji nie warto odwlekać. Autoryzowani partnerzy firmy Hörmann zamontują bramę fachowo i szybko – w ciągu jednego dnia.
5 praktycznych pytań o… wymiary ogrodzenia
Prawo budowlane w Polsce zezwala na budowę ogrodzenia do wysokości 220 cm.
Czy wiesz, że musisz pielęgnować ogrodzenie w trakcie budowy?
Każda budowla z betonu musi być odpowiednio pielęgnowana. Pielęgnacja ma na celu zapewnienie optymalnych warunków cieplno-wilgotnościowych dojrzewania betonu oraz redukcję odkształceń skurczowych, powodowanych nadmiernym odparowaniem wody.
Nowoczesne i trwałe skrzynki na listy
Skrzynka na listy to wciąż niezbędny element każdej posesji. Na rynku dostępnych jest wiele rozmaitych modeli, wykonanych z mniej lub bardziej trwałych materiałów. Skrzynki, które my oferujemy, to wykonany ze stali nierdzewnej szczotkowanej produkt, który służył będzie przez wiele lat.
Bramy na wymiar biznesu. Germaplan
Stworzenie bezpiecznych i komfortowych warunków do codziennej pracy to jedno z głównych zadań inwestycji biznesowych. Bez względu na to czy mowa o małym warsztacie, czy wielkopowierzchniowej hali – dobór odpowiednich produktów pozwoli na wygodne i co ważne, bezawaryjne użytkowanie. Każda firma ma swój charakter, potrzebuje więc produktu skrojonego na miarę.
1 2 3
Następny