rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Zastosowanie bloczków ogrodzeniowych

image

Bloczki ogrodzeniowe stosowane są w budownictwie jako słupki ogrodzeniowe lub całe mury. Są one doskonałym materiałem do małych form architektonicznych ogrodu i mają swoje zastosowanie:

 
  • do budowy garaży,
  • do budowy altanek,
  • do murków wzmacniających
  • do skarpy czy oddzielających ogrodowe przestrzenie.

Pozwala to nie tylko na estetyczną organizację przestrzeni, ale też stworzenie przytulnych zakątków, w których można spędzać czas. Wszystko zależy od naszego zapotrzebowania oraz wyobraźni.


Do tego typu rozwiązań dobrze sprawdzają się np. bloczki GORC® de Luxe,  o łupkowych powierzchniach. Dzięki temu ułożone murki naturalnie wpisują się w krajobraz ogrodu czy parku. Jako że bloczki wyglądem nawiązują do kamienia, tworzą bardzo naturalny, bliższy przyrodzie efekt. Doskonale komponują się także z rozmaitą elewacją oraz aranżacją ogrodową. Dzięki temu z łatwością stworzymy spójną, estetyczną całość, której wspólne elementy będą się wspaniale prezentować.
 

Nowoczesna architektura domu determinuje sposób organizacji przestrzeni wokół niego – w takim otoczeniu świetnie znajdą się bloczki systemu ROMA. Klasyczny kształt oraz gładka powierzchnia to cechy, które polubią osoby ceniące sobie minimalizm i prostotę. Bloczki ROMA można wykorzystać np. jako donice ogrodowe lub jako murki oddzielające przestrzenie o odmiennym charakterze użytkowym. Świetnie spiszą się w roli podstawy dla ogrodowej ławeczki, czy też jako ścianka altany.
 

Projektując przestrzenie użytkowe warto sięgać po niestandardowe rozwiązania. To pozwoli nam uniknąć rutyny i uzyskać niespotykany efekt niedużym kosztem.


 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Joniec

E-mail: joniec@joniec.pl

WWW: www.joniec.pl

Tel: +48 18 332 53 90
Adres:
Tymbark 109
34-650 Tymbark