rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Dlaczego picie wody w ciąży jest takie ważne?

image

Kobiety ciężarne powinny wypijać ok 3 litrów wody dziennie. Natomiast im bardziej zaawansowana jest ciąża, tym mniej wody należy pić. W ten sposób można wyeliminować albo złagodzić najczęściej występujące dolegliwości związane z ciążą, takie jak nudności, wymioty, suchość skóry i zgaga.

Woda uczestniczy w procesie tworzenia wód płodowych, zwiększa ilość krwi w organizmie matki i dziecka, zmniejsza ryzyko infekcji dróg moczowych, usuwa toksyny z organizmu, wspomaga prawidłowy metabolizm. Podczas karmienia piersią zapotrzebowanie na wodę wzrasta i może wynosić nawet 3,8 litrów dziennie. Kobieta karmiąca piersią musi szczególną uwagę zwracać na swoją dietę, przy czym istotna jest nie tylko ilość np wypijanych płynów ale rodzaj. Dlatego odpowiedniej jakości woda powinna stanowić podstawę diety kobiety karmiącej.

Również przygotowując posiłki dla dzieci, ważne jest, aby używać krystalicznie czystej i zdrowej wody. Wtedy taką przefiltrowaną wodę można bez obaw używać do przygotowania różnego rodzaju posiłków oraz napojów. W przypadku bardzo małych dzieci lepiej podawać wodę przegotowaną, wcześniej oczyszczoną przez filtr.Niestety często stację uzdatniania dezynfekują wodę wodociągową chlorem, który może być odczuwalny w smaku i zapachu. Woda wodociągowa płynie starymi rurami, a razem z nią wszelkie zanieczyszczenia, często też jest bardzo twarda, czego dowodem jest brzydki kamień np w czajniku, czy też osad na herbacie.

Dobre filtry do wody oczyszczają wodę z wszelkich szkodliwych zanieczyszczeń, usuwają bakterie i wirusy. W zależności od potrzeb klienta i jakości wody kranowej można wybrać najbardziej odpowiedni filtr, który stanie się takim "przyjacielem", mieszkającym w domu.

Polecamy specjalną limitowaną serię dzbanków filtrujących Aquaphor Time i Amethyst z bohaterami filmu Epoka Lodowcowa w bardzo atrakcyjnych cenach. Oprócz zawsze krystalicznie czystej i zdrowej wody dajemy możliwość wzięcia udziału w konkursie Aquaphor i wygrania bardzo atrakcyjnych nagród.KONTAKT

Aquaphor Poland
O hartowaniu się stali, czyli jak powstają narzędzia ręczne?
INTERsoft-INTELLICAD 2021, nowa wersja uniwersalnego narzędzia CAD

Katalog Firm

  • ModernHome

    Posiada szeroką ofertę paneli słonecznych, akumulatorów, regulator&oac…

Produkty
dodaj+ «»

Forum