rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Żarówki nowej generacji

image

Jak wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie jednego z czołowych producentów żarówek dla kampanii Dom Dobrej Energii prawie 50% Polaków nie wie, że każdą tradycyjną żarówkę można zastąpić energooszczędną. Ciągle myślimy, że wymaga to kosztownej wymiany całej oprawy. Tymczasem na rynku dostępna jest cała gama energooszczędnych produktów: żarówki halogenowe, jak i świetlówki kompaktowe, które można zastosować niemal w każdym rodzaju lampy, niezależnie od tego jaki mają trzonek i kształt. Dzięki temu wystarczy tylko zakupić nową żarówkę i po prostu ją wkręcić.

 

 

Dobierz odpowiedni kształt do własnych potrzeb

Konsumenci decydując się na zakup źródeł światła wiele uwagi przykładają do walorów estetycznych. Niektórzy są przyzwyczajeni do tradycyjnego kształtu bańki, inni szukają rozwiązań, które efektownie będą prezentowały się w otwartych oprawach oświetleniowych. Firma Osram zaprojektowała szeroką gamę żarówek i świetlówek kompaktowych, które odpowiadają na te różnorodne potrzeby. Dzięki nim każdy może zastosować energooszczędne rozwiązanie w każdym pomieszczeniu i wybrać produkt, który najbardziej odpowiada jego potrzebom. W efekcie zwolennicy klasycznego kształtu mogą zaopatrzyć się w energooszczędną żarówkę halogenową Energy Saver Classic A lub świetlówkę kompaktową Duluxstar Classic. Wśród innych rozwiązań znaleźć można m.in. produkty o kształcie globu, kuli, świecy, rurek prostych lub skręcanych.

 

 

 

Oszczędność widoczna gołym okiem

Produkty energooszczędne, oprócz ochrony środowiska, cechuje przede wszystkim dużo niższy koszt eksploatacji, niż w przypadku tradycyjnych żarówek. Znaczne oszczędności (do 30% energii elektrycznej) może nam przynieść już prosta zamiana tradycyjnych żarówek na halogeny energooszczędne. Gdy zdecydujemy się na zastąpienie tradycyjnych żarówek świetlówkami kompaktowymi, to wówczas uzyskamy oszczędność wynoszącą aż 80%! Dzięki temu zakup i eksploatacja źródeł światła zwróci się bardzo szybko. Energooszczędne produkty pracują też kilkakrotnie dłużej niż tradycyjne żarówki . Co ciekawe świetlówki niektóre stosowane w warunkach domowych objęte są także trzy lub pięcioletnią gwarancją, dzięki czemu konsument może być pewny, że posiada produkt wysokiej jakości.
 KONTAKT

EkoOszczędni

Katalog Firm

 • Pro-Sun

  Firma PRO-SUN Sp. z o.o.  oferuje produkty i usługi, które wykorz…
 • Profile LED

  Sprzedawane  profile LED dostępne są w kilkunastu wzorach, aluminiowe, a…

Poradnik
dodaj+ «»

Produkty
dodaj+ «»

 • Lampy solarne typu LED

  Oferujemy lampy solarne LED przeznaczone do oświetlenia ulic, parkingów i
  Lampy solarne typu LED
 • Joniec: Lampy

  Oświetlenie w subtelny sposób potrafi odmienić dom, ogród i ogrodzenie.
  Joniec: Lampy

Forum