rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Zalety i wady odnawiania dachu

image

Znasz tę grę. Chcesz, żebym jako pierwszą przekazał złą czy dobrą nowinę? Najczęściej wybieramy tą złą wiadomość.


 

Złą wiadomością związaną z ponownym pokryciem dachu jest to, że potrzeba wymiany może nadejść wcześniej niż się spodziewasz. Dużo za wcześnie.Istnieją kontrukcje dachowe, które po prostu nie wytrzymują długo. Na przykład tanie i jakościowo słabe gonty bitumiczne, które mogą nie wytrzymac nawet 10 lat na Twoim dachu. Po 10 latach musisz mocno zainwestować w coś, co chciałeś zrobić tylko raz w życiu. To naprawdę zła wiadomość. Dlatego już od pierwszego dnia planowania domu musimy dokładnie rozważyć, jaką dachówkę i jaką markę kupimy. Jest to długoterminowa decyzja, wymagająca znacznych nakładów finansowych, dlatego nie daj się zwieść tanim cenom, czego później możesz żałować.


Przejdźmy do konkretów
W Polsce jeden z naszych partnerów zobowiązał się do wymiany 9-letniego dachu (tak, dobrze czytacie, 9-letni dach). Pokryto go wiórem osikowym, specyficznym rodzajem gontu drewnianego. Zrozumiałe jest, że właściciel budynku, który służy jako karczma (patrz zdjęcia ilustracyjne), chciał wymienić dach na coś znacznie trwalszego. Jednocześnie zależało mu na odwzorowaniu drewnianego gontu, który dodawał uroku temu budynkowi. To były jeden z wielu powodów dlaczego inwestor wybrał właśnie GERARD Corona. Dach z 50-letnią gwarancją i zniewalającym pięknem przypominającym drewniany gont.I to jest dobra wiadomość. Ponowne pokrycie dachu może być piękną kontynuacją Twojej historii dekarskiej. GERARD oferuje takie korzyści, jak - prawdopodobnie - żadna inna marka pokryć dachowych nie może zaoferować:
 
  • dzięki stalowemu budowie opornej na korozję jest tak lekki, że w niektórych przypadkach można go zamontować na istniejącym dachu za pomocą zaledwie kilku nowych łat.
  • oprócz swojej lekkości, wytrzymałości stali i unikalnej 8-punktowej, poziomej technice mocowania, gwarantowana jest odporność panela na warunki atmosferyczne przez 50 lat. Nie jest to pusta obietnica, ponieważ jest poparta ponad 60-letnim doświadczeniem produkcyjnym firmy GERARD.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Gerard AHI Roofing

E-mail: info@ahiroofing.pl

WWW: gerardroofs.pl

Tel: +48 22 575 52 25
Fax: +48 22 575 52 23
Adres:
Modularna 3a
02-238 Warszawa