rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


#Zostańwdomu i dokończ niedokończone

image

Wiosna to sezon remontów, a więc jeśli do tej pory odkładaliśmy odmalowanie ścian czy renowację mebli ogrodowych teraz możemy sięgnąć po pędzel. Ważne, żeby zrobić to z planem, a w obecnej sytuacji, przede wszystkim bezpiecznie. W przeprowadzeniu działań pomogą nam praktyczne porady i inspiracje od FFiL Śnieżka SA. Firma dołączyła do akcji społecznej #ZostańWDomu i zachęca do pozostania w domowej przestrzeni, podsuwając pomysły, jak szybko wykonać prace remontowe, a tym samym pożytecznie spędzić czas oraz zadbać o przyjazne otoczenie dla najbliższych.Pomalowanie wymagającej odnowienia ściany czy też aranżacja przestrzeni do „home office”? Wykonanie takich prac samodzielnie sprawi nam dużą satysfakcję i pozwoli na uzyskanie ciekawego, trwałego efektu dekoracyjnego. W związku z domową izolacją tego typu działanie to też dobry sposób na oderwanie się od trudnej obecnie rzeczywistości, zyskamy dzięki niemu także solidną porcję aktywności fizycznej – ruch to przecież zdrowie i większa odporność organizmu.
W podjęciu remontowego wyzwania z pewnością pomogą ciekawe pomysły przygotowane przez marki z portfolio FFiL Śnieżka SA: MAGNAT, Śnieżka i VIDARON. W ramach akcji #ZostańWDomu, na kanałach social media i specjalnych stronach internetowych przygotowane zostały artykuły inspiracyjne oraz poradnikowe, pomysły na DIY, a także podpowiedzi, jak bezpiecznie dokonać zakupów online oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.


Z wykorzystaniem porad od Śnieżki przeprowadzimy szybki remont wnętrz oraz dokończymy dotąd niedokończone prace wykończeniowe, wyzwalając jednocześnie swoją kreatywność. Dzięki temu możemy m.in. sprawnie odmienić wygląd przedpokoju czy też nadać nowe życie nieco zaniedbanej dotąd, drewnianej boazerii. W obecnej sytuacji wiele osób przenosi swoje dotychczasowe biuro do domowej przestrzeni, gdzie możemy je urządzić na własnych warunkach. Dzięki temu, praca w trybie „home office” będzie możliwie jak najbardziej przyjemna i efektywna. Jak to zrobić podpowiada marka MAGNAT, która przygotowała również inspirujące treści. Za ich pomocą poznamy znaczenie kolorów we wnętrzach, ich wpływ na samopoczucie człowieka, a także zasady łączenia barw.


Do kreatywnego spędzenia czasu w ogrodzie i zadbania o przydomowe otoczenie zachęca zaś VIDARON. Wiosna to okres, kiedy ogrodowych prac do wykonania jest mnóstwo, a w tej przestrzeni każdy może być swoim własnym szefem i zarządzać działaniami – dzięki skorzystaniu z praktycznych porad ogrodniczo-dekoratorskich przebiegną one szybko i sprawnie.KONTAKT

Foveo Tech
Najgorętsza promocja tego roku – JESIENNA IMPREZA w rytmie milionów metrów! Kup dach i zgarnij nagrody