... lux

Euroterm

ul. Stefana Batorego 4, 37-700 Przemysl

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Hurtownia

Charakterystyka firmy

Euroterm TGS Sp. z o.o. to firma z ponad dwudziestoletnią historią. Dostarczamy materiały w zakresie techniki sanitarnej, grzewczej i wentylacyjnej instalatorom, firmom budowlanym, sklepom, hurtowniom oraz sieciom handlowym. W ofercie znajdują się produkty renomowanych producentów krajowych i zagranicznych, oraz towary sprzedawane pod własną marką. Współpracujemy z jedną z

największych branżowych grup zakupowych działającą pod firmą Grupa ABG Sp. z o.o.

 

W ramach rozwiązań omnichannel, jesteśmy dostępni dla naszych Klientów w punktach stacjonarnych sieci oddziałów terenowych oraz za pośrednictwem platformy internetowej. Zamówienia online są przyjmowane o każdej porze, a my gwarantujemy, że dostarczymy je na czas do wskazanego miejsca.

 

Dysponujemy szeroką bazą produktową, dzięki której Klienci mogą złożyć zamówienie nie tylko na produkty znajdujące się w magazynach firmy, ale też na pozycje nie będące na stanie, które zostaną wyprodukowane na indywidualne zamówienie. Udostępniamy naszym Klientom informację o dostępności produktów w magazynie centralnym oraz w magazynach terenowych.

 

Platforma internetowa jest stale rozwijana. Szereg funkcjonalności już jest dostępnych, nowe będą sukcesywnie wdrażane, by maksymalnie uprościć proces konstruowania ofert, kosztorysów, kalkulowania ilości zamawianych itp. Te i wiele innych funkcjonalności, które zamierzamy udostępnić, budujemy z myślą o dostarczeniu maksymalnej satysfakcji poprzez szeroką ofertę, indywidualny cennik, sprawną logistykę, profesjonalną obsługę i doradztwo.

Znajdź nas

Euroterm

ul. Stefana Batorego 4, 37-700 Przemysl

+48 16 675 77 77

www.euroterm24.pl

COK@euroterm24.pl

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy

pin Dystrybutorzy