Strona główna Pasywny budynek Katalog firm
... lux

Festool Polska Sp. z o. o.

ul. Kolumbijska 26b, 01-991 Warszawa

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Dystrybutor

Producent

Charakterystyka firmy
Narzędzia spełniające najwyższe wymagania.Od ponad 90 lat zajmujemy się produkcją elektronarzędzi, które charakteryzuje długa żywotność i funkcjonalność, prosta obsługa i wysoka jakość. Tworzymy rozwiązania, które spełniają najwyższe wymagania klientów i oferują dodatkowe korzyści. Wszystko po to, aby czynić pracę łatwiejszą i bardziej wydajną. Jesteśmy dumni z naszych produktów. Są efektem nieustannych badań potrzeb klientów oraz niezliczonej ilości godzin współpracy z nimi. Praca z systemem to podstawowa zasada, którą kierujemy się przy tworzeniu naszych narzędzi. Dzięki temu można je ze sobą łączyć i wszystko do siebie pasuje co sprawia, że praca staje się łatwiejsza i szybsza nawet w terenie.

  • Lepiej pracować z systemem


Kto chce być dobry, potrzebuje doskonałych narzędzi. Kto chce być lepszy, potrzebuje systemu. Systemu, w którym wyposażenie oraz materiały eksploatacyjne idą w parze z narzędziami. Systemu, który zapewnia więcej porządku i lepszą organizację. I który sprawia, że każda inwestycja staje się inwestycją niezwykle korzystną.

  • System = wartość dodana


Wartości narzędzia nie określa metka z ceną, lecz jego rzeczywista użyteczność podczas pracy. Narzędzie może być czymś więcej niż tylko „pojedynczym” narzędziem. Dla przykładu ROTEX – urządzenie, które łączy w sobie funkcje szlifierki mimośrodowej, przekładniowej szlifierki mimośrodowej i polerki. Lub też ręczne pilarki, frezarki czy szlifierki, które dzięki modułowi CMS(Compact Modul System) mogą być używane stacjonarnie. Inne przykłady systemowych rozwiązań Festool to: szyny prowadzące do różnorodnego zastosowania w pilarkach i frezarkach; akumulatory litowo-jonowe, które można stosować zarówno w wyrzynarkach CARVEX PS 420, jak też w akumulatorowych wiertarko-wkrętarkach serii C i T+3; lub odkurzacze mobilne, które są idealnie dostosowane do współpracy z narzędziami elektrycznymi i pneumatycznymi Festool.

  • System = ciągły proces roboczy


Zwiększanie szybkości i wydajności produkcji, eliminacja przestojów, ograniczanie poprawek. Na przykład dzięki złączom FastFix i plug it, które umożliwiają łatwiejszą i szybszą wymianę narzędzi oraz zapewniają krótsze czasy przezbrajania. Talerze szlifierskie o całkowicie płaskiej powierzchni przyłożenia oraz opatentowana zasada MULTI JETSTREAM sprawiają, że efekty szlifowania są w sposób odczuwalny, widoczny i mierzalny lepsze. Z kolei zabezpieczenie odpryskowe do pilarek redukuje znacząco konieczność dodatkowej obróbki krawędzi cięcia.Duże znaczenie ma również niezawodny serwis, który jest do dyspozycji klientów zawsze wtedy

gdy jest potrzebny. W dodatku bezpłatny transport narzędzi gwarancyjnych do serwisu i z powrotem oraz elektryczny test bezpieczeństwa po wykonaniu naprawy.

  • System = lepsza organizacja


Narzędzie powinno być nie tylko wydajne, ale także zawsze gotowe do pracy. Dzięki Systainerom oraz rozmaitym wkładkom, wszystkie narzędzia i wyposażenie są zawsze przejrzyście uporządkowane i, co równie ważne, łatwo dostępne. Ponadto Festool ma w ofercie Sortainery z szufladkami, w którym można przechowywać materiały eksploatacyjne, drobne elementy wyposażenia i inne artykuły niezbędne podczas pracy. Sortainery i Systainery tworzą modułowy system, który można dowolnie zestawiać i łączyć. Z kolei szafka na Systainery z zamontowanymi kółkami, zapewnia mobilność nawet na niewielkiej przestrzeni. Kolejna możliwość otwiera się dzięki łatwemu łączeniu Systainerów z odkurzaczami Festool. Skrócenie drogi, szybki postęp pracy, dobre wrażenie w oczach Klientów, a w połączeniu z centrum roboczym WCR 1000 również możliwość stworzenia mobilnego stanowiska pracy.

  • Znajdź swojego Dystrybutora


Wszystkie narzędzia i wyposażenie Festool dostępne są u Autoryzowanych Partnerów Festool.

Znajdź nas

Festool Polska Sp. z o. o.

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy