rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Selena: Cienkowarstwowa Zaprawa Murarska w Piance Tytan Professional

image

Cienkowarstwowa zaprawa murarska Tytan Professional w piance to prawdziwa rewolucja na rynku budowlanym. Pianka do murowania stosowana do spojenia cegieł pozwala na osiągnięcie takiego samego efektu, jak przy zastosowaniu tradycyjnej zaprawy cementowo-wapiennej, bez konieczności wcześniejszego przygotowywania składników.
Decyzja o użyciu zaprawy w piance pozwala kilka razy skrócić czas budowy. Pianka do murowania w porównaniu z tradycyjną zaprawą wiąże materiał błyskawicznie, już po pięciu minutach widoczne są pierwsze efekty. 
Nakładanie zaprawy cienkowarstwowej przebiega w bardzo prosty sposób, bez konieczności używania narzędzi, niezbędnych przy zastosowaniu zaprawy cementowo-wapiennej. Zaprawę w piance aplikuje się bezpośrednio na cegły, a następnie układa się na niej kolejną warstwę. Można stosować ją w niskich temperaturach -- do -5°C, co pozwala na znaczne wydłużenie sezonu murarskiego. Cienkowarstwowa zaprawa murarska Tytan Professional dzięki swoim właściwościom eliminuje mostki termiczne, pozwalając w ten sposób osiągnąć efekt bardzo dobrej izolacji.

Dowiedz się więcej o naszych produktach na stronie www.tytan.plKONTAKT

Selena

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Xella Polska

  Xella Polska Sp. z o.o. jest pionierem energooszczędnych rozwiązań w budownic…
  Xella Polska
 • Koelner

  Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, ele…
  Koelner