... lux

IFTM Group Sp. z o.o.

ul. Ul.Wołoska 9 a, 02-583 Warszawa

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Producent

Charakterystyka firmy

Aktualności firmy

Zobacz wszystkie
thumbnail

Nakładka aluminiowa gratis

UWAGA! UWAGA! Już teraz obowiązuje najbardziej korzystna pod kątem finansowym promocja na okna Internorm! Do wybranych modeli okien otrzymujesz NAKŁADKĘ ALUMINIOWĄ GRATIS!
thumbnail

Okna dębowe w cenie okien świerkowych

Od 14 sierpnia do 14 października 2023 r. zaczyna obowiązywać oferta specjalna na okna drewniano-aluminiowe!
thumbnail

Nowy rok, stare ceny

Już teraz oferta specjalna na okna i drzwi Internorm.
thumbnail

Austriackie okna w ofercie specjalnej

W cenie okien dwuszybowych otrzymujesz okna trzyszybowe, a dodatkowo okna te wyposażone są w specjalne oszklenie ECLAZ®, które gwarantuje jeszcze wyższą przepuszczalność energii słonecznej, neutralność kolorystyczną, a także świetną izolacyjność cieplną.
thumbnail

Każda 3. szyba gratis

W cenie okien dwuszybowych otrzymujesz okna trzyszybowe, a dodatkowo okna wyposażone są w specjalne oszklenie ECLAZ®, które gwarantuje jeszcze wyższą przepuszczalność energii słonecznej, neutralność kolorystyczną, a także świetną izolacyjność cieplną.
thumbnail

Nowy Rok- Stare ceny

Zapewnij sobie najwyższej klasy okna i drzwi w cenie z 2021 roku. Ze starej ceny możesz skorzystać tylko do 28 lutego 2022 r.
thumbnail

3 szyby w cenie 2

Z okazji 90-lecia marki Internorm już teraz do wybranych okien otrzymasz trzecią szybę GRATIS!
thumbnail

Nowe okna, stare ceny

Wraz z nowym rokiem wchodzi oferta specjalna na wszystkie produkty Internorm. Tylko do 31 stycznia 2021 r. nasze okna i drzwi dostępne są w cenach z 2020 roku.
thumbnail

Nakładka aluminiowa GRATIS do wybranych okien Internorm

Między 10.08. a 9.10.2020 do wybranych okien Internorm otrzymasz zewnętrzną nakładkę aluminiową w dowolnym kolorze gratis! Dzięki temu w tym okresie okna oraz drzwi balkonowe i tarasowe z PCV i aluminium dostępne są taniej nawet do 25%.
thumbnail

Promocja na drzwi Internorm

Już teraz wybrane modele drzwi wejściowych Internorm w promocji! W standardzie oferujemy bezpieczne ryglowanie klasy RC2
thumbnail

Nowa kampania promocyjna na okna Internorm

W okresie od 24.02 do 24.04.2020 okna Internorm są dostępne w promocyjnej cenie. To najlepsza okazja w roku, aby zadbać o środowisko i wyposażyć swój dom w okna pasywne. Promocja na trzecią szybę gratis obejmuje wszystkie okna Internorm z wyjątkiem okien z żaluzją międzyszybową, również szklane drzwi tarasowe przesuwne, a także nowe okno Internorm KF 520
thumbnail

Nakładka aluminowa gratis

W okresie od 22 sierpnia do 22 listopada 2019 r. oferujemy nakładkę aluminiową gratis w standardowych kolorach w następujących systemach okiennych PVC Internorm: KF405, KF 410, KF 500, KV 440 i KS 430.
thumbnail

Rozum szuka okazji. Intuicja szepcze to jest to

Promocja obowiązuje do 24.04.2020
thumbnail

Oferta specjalna

W dniach 17.10 - 20.12.2019 dostaniesz 50% rabatu na następujące akcesoria do drzwi aluminiowych: czytnik linii papilarnych, klawiaturę kodową i zamek motoryczny.

Znajdź nas

IFTM Group Sp. z o.o.

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy

pin Dystrybutorzy