rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Adams: Upały -jak z nimi żyć w trakcie wakacji ?

image

W dobie gwałtownych zmian klimatycznych doświadczamy coraz uciążliwszych wzrostów temperatury. Upały dokuczliwe są szczególnie w dużych aglomeracjach miejskich, gdzie dostęp do terenów zielonych jest ograniczony. Jak więc możemy poprawić swoje samopoczucie w trakcie upalnych dni - oto kilka rad.

 

Rolety dajmy na pierwszy ogień
Dobre zewnętrzne rolety to pierwsze o czym powinniśmy myśleć w kontekście ochrony przed upałem. Promienie słoneczne przenikające do naszych wnętrz są głównym źródłem ciepła. Dlatego tak ważne, aby nasze rolety były zamontowane na zewnątrz. Rolety zewnętrzne dostępne są w wersji PVC.

 
Folia przeciwsłoneczna na okna
Skutecznie pomagają w wychłodzeniu wnętrza naszego mieszkania. Zaniżają blask słoneczny i redukują UV. Jest to tańsza alternatywa dla rolet i klimatyzacji. Każda Folia Przeciwsłoneczna odbija lub absorbuje ponad 50% promieni słonecznych. Folia pomaga w obniżeniu temperatury od 5-10 C.

 
Nadajmy wiatru w naszym domu
Wentylatory to dobre zastosowanie, aby w naszym domu pojawiło się chłodne powietrze. Małe wentylatory kupimy już od kilku do nawet kilkudziesięciu złotych, a efekt chłodnego powietrza poczujemy na naszej skórze. będziemy znacząco dostrzegać. Wszystko zależy od naszych potrzeb. Dodatkowe chłodne powietrze to dobre rozwiązanie, jeśli w naszym domu jest duszno i gorąco. Mocny cyrkulator powietrza to dobre rozwiązanie na ochłodzenie naszego mieszkania.

 
Nowy znajomy w domu
Klimatyzator służy do schładzania powietrza w naszym domu. Nowe funkcje umożliwiają również grzanie naszych pomieszczeń. To kolejne rozwiązanie, które staje się coraz bardziej popularne w naszych domach. Koszt klimatyzatora jest wyższy, niż w przypadku wentylatora stacjonarnego, ale komfort jest wyczuwalny już po kilku minutach pracy. Klimatyzacja obniża temperaturę w naszym domu, a nowoczesne filtry usuwają przykrę zapachy wraz z bakteriami. Przebywanie w mieszkaniu staje się komfortowe, mimo gorących temperatur na dworze.

 
Jesteś na dworzu, używaj kremu z filtrem
Spędzasz czas na dworzu pamiętaj, aby zawsze zabezpieczyć swoje ciało przed promieniami słońca. Używaj kremów z filtrem UV przed i po przebywaniu na słońcu. Długie przebywanie na słońcu może skutkować groźnie, nasza skóra może zostać oparzona. Dlatego tak ważne jest zabezpieczyć się w kremy z filtrem.

 
I pamiętaj nie zapomnij o sobie
Pij dużo wody, najlepiej delikatnie schłodzonej. Spędzając czas na dworze pamiętaj, aby mieć na głowie czapkę czy też chustę. Schładzaj organizm chłodnymi napojami w temperaturze pokojowej czy również lodami. Nie zapomnij o jedzeniu owoców i warzyw. Możesz przyrządzić dla siebie lekkostrawne sałatki, a z owoców zrobić pełnowartościowe koktajle. W ten spokój będziesz najedzony, a nie syty.

 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która jest dostępna na naszej stronie www.adams.com.pl

Dbajcie o siebie podczas upałów.

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

AdamS

E-mail: adams@adams.com.pl

WWW: www.adams.com.pl

Tel: +48 89 741 32 48
Adres:
Leśna Droga 10A
11-700 Mrągowo

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Xella Polska

  Xella Polska Sp. z o.o. jest pionierem energooszczędnych rozwiązań w budownic…
  Xella Polska
 • Koelner

  Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, ele…
  Koelner