rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Realizacje: rss

1
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Szczelność w konstrukcji drewnianej
Największym problemem w konstrukcjach szkieletowych domów drewnianych jest szczelność powietrzna. Chodzi o to powietrze, które w sposób niekontrolowany wnika do wnętrza domu przez wszelkiego rodzaju nieszczelności w przegrodach zewnętrznych, a więc niejako poza systemem wentylacyjnym.
HYDROPIAN w Domu Optymalnym
Do izolacji pionowej fundamentów w projekcie DOM OPTYMALNY wykorzystano HYDROPIAN.
PORT PC: Innowacyjne dworce z pompami ciepła
Ekologiczne rozwiązania na dworcach PKP będą stawać się standardem.
Domy pasywne i energooszczędne inwestycją na lata
Wraz z postępującym wzrostem cen energii, proporcjonalnie wzrasta również zainteresowanie energooszczędnym budownictwem.
Rozwiązanie dla podniesienia efektywności biogazowni
Biogazownie wytwarzają prąd i ciepło w sposób ciągły, niezależnie od pogody, utylizują odpady, stanowiąc przy tym aktywną formę ochrony klimatu. Żadne inne odnawialne źródło energii nie może pochwalić się tak szerokim spektrum pozytywnych oddziaływań na otoczenie – zarówno przyrodnicze, jak i społeczno-gospodarcze...
System PV o mocy 450kWp w Łodzi
W sierpniu 2012 roku Agnes-Elektromax Agnieszka Juźwik jako podwykonawca MPL Energy Sp. z o.o. wykonała roboty budowlane instalacji fotowoltaicznej na dachach zakładów firmy Protekt w Łodzi.
Ruszyła budowa DLJM Lab - Laboratorium Inteligentnego Budownictwa
Rozpoczęła się budowa Laboratorium Inteligentnego Budownictwa w Krakowie. Naukowcy będą w nim prowadzić unikatowe badania systemów automatyki budynkowej i wdrożą innowacyjne oprogramowanie. Jak zapowiadają twórcy przedsięwzięcia z DLJM System Sp. z o.o., dzięki innowacjom budynki będą sterowane jeszcze lepiej i oszczędzą nawet 15% energii. Na projekt krakowska firma otrzymała prawie 10 mln zł dofinansowania z Unii Europejskiej. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Dorbud.
Zakup energooszczędnego mieszkania
Co musisz wiedzieć i na co musisz zwrócić uwagę przed zakupem domu energooszczędnego? Przeczytaj i się dowiedz.
Konkursowy projekt domu ekologicznego
Ideą projektu było stworzenie niedużego, energooszczędnego domu jednorodzinnego, z ekologicznych materiałów, neutralnego dla środowiska, wykorzystującego odnawialne źródła energii.
Dom pasywny w Krajobrazowym Parku Wzniesień Łódzkich
Wysoka efektywność energetyczna została uzyskana poprzez przemyślaną lokalizację, energooszczędną bryłę, właściwe rozmieszczenie pomieszczeń i otworów oraz szereg dodatkowych zabiegów architektonicznych
Dom energooszczędny w Bukowcu
Dom został zaprojektowany w standardzie wysoce-energooszczędnym. Jego prosta i zwarta bryła, odpowiednia lokalizacja oraz ekspozycja na południowy zachód znacznie poprawiają efektywność energetyczną.
Wilo-Stratos GIGA – pompa regulowana, kompaktowa i o dużej mocy
Wilo-Stratos GIGA jest idealnym rozwiązaniem problemu optymalizacji kosztów ogrzewania, wody zimnej oraz systemów chłodzących w przemyśle i budownictwie. Jako pierwsza pompa dławnicowa o wysokiej sprawności, Wilo-Stratos GIGA pracuje zużywając niewielką ilość energii.
Energooszczędne pompy o najwyższej sprawności Wilo-Stratos
Jednocześnie należy dodać, że zarówno w 2009 i w 2010 w niezależnym badaniu dodatku do „Rzeczpospolitej” Klienci uznali pompy obiegowe WILO za najlepsze przyznając im dwukrotnie Złoty Laur Konsumenta.
Akumulacyjny tandem - piece akumulacyjne
Chcąc obniżyć koszty ogrzewania, pozyskiwanego z energii elektrycznej, zastanówmy się nad zastosowaniem pieca akumulacyjnego. Nowoczesne urządzenie tego typu charakteryzuje się wysoką sprawnością pracy przy niskich nakładach inwestycyjnych. Nie bez znaczenia pozostają również walory estetyczne ogrzewaczy akumulacyjnych.
1
Następny
Zyski i straty w budynku pasywnym. Cz II

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Florian Centrum

  Historia naszej firmy rozpoczęła się w 1996 roku w Kutnie. Nazwą i działalnoś…
  Florian Centrum
 • Rawlplug

  Rawlplug jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, element&o…
  Rawlplug