rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


AirAssure® Pomiar i monitorowanie IAQ z obsługą w chmurze

Opublikowano: 21.09.2021
image

Zadbaj o jakość powietrza w pomieszczeniu dzięki profesjonalnemu, przyjaznemu dla użytkownika monitorowi jakości powietrza AirAssure™.


Kiedy jesteśmy razem w tym samym miejscu, dzieją się niesamowite rzeczy: współpraca, kreatywność, innowacyjność. Dzięki monitorowi jakości powietrza w pomieszczeniach (IAQ) AirAssure™ firmy TSI Incorporated – światowego lidera w dziedzinie rozwiązań do pomiaru wydajności – nie będziesz musiał się zastanawiać nad stanem jakości powietrza w pomieszczeniach. Monitor IAQ AirAssure ™ stale mierzy czynniki krytyczne dla poznania parametrów środowiska wewnętrznego i udostępnia je w czasie rzeczywistym. Dzięki monitorowi jakości powietrza IAQ AirAssure ™ będziesz mieć na wyciągnięcie ręki wszystkie informacje potrzebne do podejmowania świadomych decyzji dotyczących placówek.


Kompleksowy monitoring
Słaba jakość powietrza wewnętrznego wiąże się z zespołem chorego budynku (SBS) i zmniejszoną produktywnością użytkowników budynku. Ciągłe monitorowanie niektórych parametrów IAQ zapewni wgląd w ogólny stan powietrza w pomieszczeniu, pomagając zapobiegać SBS i innym problemom. Wiele organizacji skupia uwagę na budynkach komercyjnych, aby zwiększyć monitorowanie i raportowanie jakości powietrza wewnętrznego. Monitor IAQ AirAssure™ umożliwia śledzenie poziomów cząstek stałych (PM), tradycyjnych parametrów IAQ oraz do sześciu gazów. Możesz także przeglądać, analizować i udostępniać przydatne dane w ramach opartych na chmurze rozwiązań TSI Link™. Zdefiniowane przez użytkownika alerty w rozwiązaniach TSI Link™ umożliwiają ustawienie limitów wykrywania najważniejszych dla Ciebie parametrów, dzięki czemu możesz szybko wykrywać problemy. Wszystko to pomaga zweryfikować stan Twojego powietrza i zapobiegać SBS – jednocześnie dostarczając dokumentację, która zapewnia zgodność z organami zarządzającymi, które nadzorują komercyjny poziom jakości powietrza wewnętrznego.Dwa modele spełniające Twoje potrzeby
W zależności od układu i potencjalnych źródeł zanieczyszczeń w Twoim budynku, najlepszym rozwiązaniem może być wdrożenie kombinacji 6- i 4-gazowych monitorów dostępnych w portfolio AirAssure™ IAQ Monitor. Oba te małe, lekkie monitory można łatwo skonfigurować, zamontować i od razu rozpocząć zbieranie danych. Nowe monitory jakości powietrza w pomieszczeniach AirAssure™ firmy TSI są dostępne w dwóch modelach, jeden mierzy 6 gazów, a drugi 4 gazy — oprócz cząstek stałych, ciśnienia barometrycznego, temperatury i wilgotności względnej.


Dowiedz się więcej
 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

iBros technic

E-mail: info@ibros.pl

WWW: www.termowizja.ibros.pl

Tel: +48 12 376 70 51
Fax: +48 12 376 70 52
Adres:
Wojciecha Weissa 7
31-339 Kraków

Artykuły
dodaj+ «»

Forum