rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Okno wyłazowe VELUX do płaskiego dachu

Opublikowano: 07.10.2016
image

W przeciwieństwie do większości okien wyłazowych, okno wyłazowe VELUX CXP do dachu płaskiego wygląda równie estetycznie, jak inne nasze okna dachowe i dlatego można je z łatwością połączyć z grupą okien dachowych VELUX CFP/CVP do dachu płaskiego. Może być manualnie otwierane do kąta 60°, co umożliwia łatwy dostęp na dach.

Dwuszybowy pakiet jest wyposażony w laminowaną szybę wewnętrzną zapewniającą dodatkową ochronę użytkownikom pomieszczenia Przezroczysta lub matowa kopuła z poliwęglanu jest tak zaprojektowana, aby chronić pakiet szybowy przed deszczem i śniegiem.

Ochrona antywłamaniowa
Aby zabezpieczyć wnętrze przed wtargnięciem intruza, w oknie dachowym do płaskiego dachu zastosowano szybę zewnętrzną ze wzmocnionego szkła oraz wewnętrzną szybę laminowaną, którą bardzo trudno stłuc.

Pakiet wyciszania deszczu o doskonałych właściwościach wyciszających
Wszystkie okna dachowe VELUX do dachu płaskiego wyposażone są w pakiet wyciszania deszczu. Specjalna konstrukcja kopuły tłumi hałas, a jednoczesne zastosowanie zewnętrznej kopuły, podwójnej szyby energooszczędnej oraz izolowanej termicznie podstawy sprawie, że hałas jest w znacznym stopniu ograniczony. Wszystkie te elementy wspólnie zapewniają ochronę przed hałasem spowodowanym deszczem i gradem, ale również przez samoloty i ruch uliczny czy inne hałaśliwe czynniki.

Doskonała wydajność energetyczna
Izolacja termiczna VELUX o wysokiej wydajności, zintegrowana z ościeżnicą gwarantuje najlepszą ochronę przed stratami ciepła. To w połączeniu z naszymi zoptymalizowanymi zabezpieczeniami przed mostkami termicznymi sprawia, że w domu jest cieplej i bardziej komfortowo.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

VELUX Polska

E-mail: kontakt@velux.pl

WWW: www.velux.pl

Tel: +48 22 337 70 00
Fax: +48 22 337 70 75
Adres:
ul. Krakowiaków 34
02-255 Warszawa