rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Nowość – SCHÜCO LIVING – 7-komorowy profil o szerokości 82 mm

Opublikowano: 08.02.2017
image

Schüco LivIng to nowy system okienno-drzwiowy, który spełnia wymagania niemieckiego Instytutu ITF Rosenheim w zakresie budownictwa pasywnego. Z wykorzystaniem tego systemu możemy projektować i konstruować okna spełniające najwyższe wymagania ciepłochronności, w przystępnej cenie.


Schüco LivIng jest innowacyjnym, 7-komorowym rozwiązaniem, które pozwala wykonywać okna i drzwi zarówno z uszczelką przylgową, jak i centralną. W zależności od decyzji klienta system jest dostępny w wersji z uszczelką przylgową lub środkową, z oszkleniem o grubości od 24 mm do 52 mm. Dzięki 7-komorowej konstrukcji profilu o głębokości zabudowy 82 mm system Schüco LivIng osiąga świetny współczynnik przenikania ciepła Uf: w przypadku wariantu z uszczelką przylgową do 1,1 W/(m²K), a w wersji z uszczelką środkową  do 1,0 W/(m²K). Z zewnątrz system okienny Schüco LivIng do złudzenia przypomina sprawdzony i cieszący się dużą popularnością system Schüco SI82 CLASSIC.  Dopiero przyjrzenie się przekrojowi profila pozwala dostrzec różnice, które powodują, że okna skonstruowane na profilach Schüco LivIng wyróżniają się jeszcze lepszymi parametrami przenikalności cieplnej.


W odróżnieniu od profili SI82 CLASSIC, system Schüco LivIng wyróżnia się również innowacyjnymi koloram rdzenia : szarym i kremowym.

W oknach Schüco LivIng zastosowano najnowszą technologię uszczelnień z EPDM, która zapewnia doskonałą szczelność okna nawet w krytycznej strefie narożnej. Dla użytkowników okien oznacza to przede wszystkim doskonały komfort i dobre samopoczucie. Innowacyjny system uszczelnień z EPDM spełnia jeszcze jedną istotną funkcję - w połączeniu z odpowiednią szybą akustyczną zapewnia doskonałą ochronę przed hałasem z zewnątrz nawet do wartości 47 dB.

To nie koniec zalet nowego systemu okienno-drzwiowego.
Okna Schüco LivIng pozwalają znacząco zwiększyć poczucie bezpieczeństwa użytkowników dzięki  twardym i odpornym profilom oraz zwiększonej głębokości zabudowy i głęboko osadzonym okuciom oraz szybom.

Wymieniając stare okna na nowe, wykonane w systemie Schüco LivIng , znacząco zredukujemy zużycie energii w naszym domu. Dzięki temu, nie tylko obniżymy koszty ogrzewania i zaoszczędzimy pieniądze, ale równiez przyczynimy się do ochrony środowiska naturalnego.

W systemie Schüco LivIng można zrealizować nie tylko okna typowe. Takie kszatłty jak trójkąty, trapezy, łuki i koła są również dostępne w bieżącej produkcji. Okna i drzwi wykonane w nowym systemie zapewniają nieograniczone możliwości projektowe w zakresie kształtu, koloru i funkcjonalności.


Podsumowując :
Dzięki oknom Schüco LivIng możemy zrealizować dom Państwa marzeń: komfortowy, bezpieczny, funkcjonalny i energooszczędny.

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Grzegorz Mielczarek

E-mail: mielczarek@oknamielczarek.pl

WWW: www.oknamielczarek.pl

Tel: +48 43 824 52 30
Fax: +48 43 824 52 30
Adres:
Łaska 99
98-220 Zduńska Wola