rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


System Proenergy TYTAN Professional - energooszczędny montaż warstwowy

Opublikowano: 21.03.2017
image

ProEnergy TYTAN Professional (Aprobata Techniczna ITB AT-15-9454/2015) to system energooszczędnego montowania okien, którego podstawowym zadaniem jest eliminacja powstawania możliwych mostków termicznych i skuteczne zabezpieczanie izolacji termicznej przed wilgocią wraz z zapewnianiem stałej wentylacji. Ten typ montażu okien charakteryzuje się korzystaniem z wielowarstwowych materiałów,  mających za zadanie wypełnić szczelinę obwodową między ościeżnicą i ościeżem.

 

ProEnergy TYTAN Professional, Piana Poliuretanowa Energy 2020, taśma okienna zewnętrzna wewnętrzna, klej Energy 2020 do EPDM

 

Zalety Systemu ProEnergy

 
  • likwiduje mostki termiczne,

  • zapobiega kondensacji pary wodnej,

  • chroni warstwę izolacyjną przed zawilgoceniem i powstawaniem pleśni czy grzybów,

  • chroni całą stolarkę przed niszczeniem,

  • podnosi komfort użytkowania mieszkania,

  • podnosi trwałość parametrów izolacji akustycznej.

 

ProEnergy TYTAN Professional, Piana Poliuretanowa Energy 2020, taśma okienna zewnętrzna wewnętrzna, klej Energy 2020 do EPDM

 

ProEnergy System TYTAN Professional:

 
 

Energooszczędna Piana Poliuretanowa Energy 2020 do montażu stolarki otworowej


Jedyna dostępna na rynku piana osiągająca takie rezultaty - pozwala na redukcję strat ciepła aż do 60%, a tym samym skutecznie eliminując mostki termiczne. Piany nie emitują szkodliwych oparów MDI przy aplikacji (potwierdzone przez SP Provning Forskning Swedish Institute). Sklasyfikowane przez TBIF RTS z Finlandii (The Building Informaction Foundation) jako materiał budowlany klasy M1 - bezzapachowych i nieemitujących TVOC, formaldehydu, amoniaku i MDI. Jednokomponentowa piana TYTAN Professional O2 Energy 2020 utwardzana jest za pomocą powietrza i zawartej w nim wilgoci. Piana jest odporna na pleśnie i grzyby oraz działanie ekstremalnych temperatur (od -60°C do +100°C). Piana po utwardzeniu nadaje się do obróbki, takiej jak cięcie, piaskowanie, gipsowanie czy malowanie. Piana produkowana jest z normą ISO 9001:2000.

 

ProEnergy TYTAN Professional, Piana Poliuretanowa Energy 2020, taśma okienna zewnętrzna wewnętrzna, klej Energy 2020 do EPDM ProEnergy TYTAN Professional, Piana Poliuretanowa Energy 2020, taśma okienna zewnętrzna wewnętrzna, klej Energy 2020 do EPDM


 

Taśma Okienna Wewnętrzna Tytan Professional


Przeznaczona do odizolowania przestrzeni między murem, a ościeżnicą okien czy drzwi, w celu zabezpieczenia przed wilgocią z pomieszczenia. Taśma złożona jest z paroszczelnej membrany pokrytą obustronnie włókniną poliestrową, gwarantującą optymalne wartości współczynnika Sd.

 

Taśma Okienna Zewnętrzna Tytan Professional


Przeznaczona do odizolowania połączeń pomiędzy murem, a ościeżnicą okien czy drzwi w celu zabezpieczenia złącza przed wpływem wiatru i deszczu na izolację. Taśma złożona jest z paroszczelnej membrany pokrytą obustronnie włókniną poliestrową, gwarantującą optymalne wartości współczynnika Sd oraz ułatwia odparowywanie wody.

 
 

Klej Energy 2020 do EPDM i taśm okiennych


Hybrydowy, jednoskładnikowy uniwersalny klej utwardzający się pod wpływem wilgoci pochodzącej z otoczenia, bez dodatku wody, izocyjanków czy rozpuszczalników. Swoje przeznaczenie znajduje w pracach montażowych i wykończeniach, jednak jego podstawowym zadaniem jest łączenie gum EPDM i taśm okiennych z fasadami. Doskonale sprawdzi się przy doklejaniu włókniny, tym samym zapewniając wysoką jakość wykonania montażu stolarki otworowej.

  KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Selena

E-mail: kontakt@selena.com

WWW: www.selena.pl

Tel: +48 71 783 83 01
Fax: +48 71 783 83 00
Adres:
Wyścigowa 56e
53-611 Wrocław