rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


CAD-Suite 2D

Opublikowano: 20.07.2017
image

LogiKal® posiada wewnętrzny moduł CAD, który charakteryzuje się przede wszystkim łatwą obsługą i bogatą paletą funkcji. Dzięki swojej prostocie i przejrzystości, moduł LogiKal® CAD-Suite 2D, jest idealnym rozwiązaniem dla konstrukcji okien, drzwi i fasad aluminiowych.


Funkcje takie jak: rysowanie folii, blach, części normowanych, linii pomocniczych itp. można obsługiwać łatwo i szybko. W każdej chwili można wybrać i edytować rysowane elementy. Opisy zmieniają się automatycznie. Możliwości programu dopełnia zarządzanie blokami i warstwami.


Bezpośredni dostęp do zewnętrznych programów CAD, jak np. AutoCAD, jest możliwy przez odpowiedni interfejs.


Oprócz podstawowych funkcji rysowania moduł LogiKal® CAD oferuje również funkcje specjalne.
 

CAD-Suite 2D
 

Przykładowo można wygenerować kompletne rysunki przekroju wariantów profili z oszkleniem. Asystent wspomaga użytkownika podczas wprowadzania wszystkich niezbędnych szczegółów, jak np. serie, warianty listew przyszybowych, grubości szkła, elementy podstawowe i profile wypełnień.


Przekroje wariantów fasad tworzone są łatwo i szybko z pomocą asystenta. Oprócz systemu i profili można również określić rodzaj i kąt załamania. Z generatorem norm można szybko rysować śruby, podkonstrukcje i profile drewniane. Rysunki przekrojów pojedynczych pozycji są wczytywane do CAD przez moduł konstrukcji przekrojów.


Można również wykorzystać możliwość przedstawienia planów obiektowych i zleceń warsztatowych w postaci rysunków w odpowiedniej skali. W przejrzystych oknach dialogowych można określić, które informacje mają być przedstawione na rysunku.
 
Cad Suite 2D oknoKatalog firm

Artykuły
dodaj+ «»