rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Corab: Carport fotowoltaiczny

Opublikowano: 24.08.2022
image

Wiaty z panelami PV w E-hurtowni Corab, zajmują stosunkowo niewiele miejsca.

 

W E-hurtowni CORAB użytkownik może samodzielnie skonfigurować wiatę typu Carport. Oprogramowanie umożliwia skompletowanie tego typu instalacji PV w prosty i szybki sposób.

Carport to połączenie wiaty oraz fotowoltaiki. Mówiąc prosto – jest to forma zadaszenia, która zamiast tradycyjnego dachu posiada zamontowane moduły fotowoltaiczne. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych inwestorów, którzy chcą czerpać korzyści z odnawialnych źródeł energii, pomimo braku możliwości instalacji fotowoltaiki na dachu czy na działce. Pozyskana w ten sposób energia elektryczna może być wykorzystywana do zasilania różnego rodzaju urządzeń domowych, a także ładowania auta z napędem elektrycznym.

Carporty fotowoltaiczne, czyli wiaty z panelami PV, zajmują stosunkowo niewiele miejsca. Z powodzeniem można je zamontować nad podjazdem i w ten sposób zyskać dodatkowe zadaszenie nad miejscami postojowymi. Co istotne, cała konstrukcja prezentuje się bardzo estetycznie, a użyte do jej produkcji materiały cechuje wysoka jakość i trwałość.
 

Jak skonfigurować Carport w E-hurtowni?
Po wybraniu modułu, w sekcji „dobór konstrukcji”, należy wybrać pole „Carport”. Dalej system sam prowadzi nas ścieżką dedykowaną dla tego rozwiązania. Na końcu otrzymujemy kompletną listę elementów niezbędnych do budowy określonej liczby carportów dla danej inwestycji.Nowa użyteczność dostępna jest w E-hurtowni pod adresem: https://shopb2b.corab.pl/KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Corab

E-mail: wsparcie@corab.com.pl

WWW: www.corab.pl

Tel: +48 799 396 396
Adres:
Michała Kajki 4
10-547 Olsztyn