rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Free: Nawilżacz powietrza Mystic

Opublikowano: 17.12.2020
image

Powietrze: niewidoczne dla oka, niezbędne do życia. Jak uczynić je idealnym i zdrowym? To nasza tajemnica… Zaufaj nawilżaczowi Gree Mystic.Uruchom delikatną mgiełkę i odetchnij optymalnie nawilżonym powietrzem. Gwarantujemy, poczujesz różnicę!

Dlaczego tak ważne jest, aby powietrze w naszym domu było odpowiednio nawilżone? Nadchodzi zima, kaloryfery grzeją, a powietrze jest suche, co grozi wysuszeniem śluzówek nosa, gardła, suchością oczu, a także odwodnieniem skóry. Idealnym rozwiązaniem tego problemu jest nawilżacz powietrza, który zwiększa wilgotność w pomieszczeniu do zalecanego poziomu 40~60%. Skutkuje to poprawą codziennego funkcjonowania życia oraz snu.

Mystic charakteryzuje się estetycznym wyglądem, łatwością obsługi i wysoką skutecznością działania przy niskim poborze energii elektrycznej.

Gree Mystic posiada pojemny, 4-litrowy zbiornik na wodę, który pozwala zapewnić stałe nawilżanie suchego powietrza. Wydajność do 300 ml/h odpowiada za efektywną obsługę pomieszczeń o powierzchni nawet do 30~40 m2. Dzięki wbudowanemu czujnikowi wilgotności, od pełnego napełnienia, Mystic może bezobsługowo pracować nawet do kilkunastu godzin!

Nawilżacz Gree podczas pracy pobiera nominalnie zaledwie 20W mocy elektrycznej, przez co jego działanie jest wyjątkowo energooszczędne. Mystic jest także łatwy w utrzymaniu i czyszczeniu.

Mystic wyposażony został w 3 nastawy intensywności pracy oraz tryb inteligentny, aby można było w pełni dostosować jego działanie do różnych oczekiwań użytkowników. Nawilżacz Gree posiada dodatkowo filtr węglowy, który oczyszcza powietrze z pyłów, kurzu i mikroorganizmów.

Model ten cechuje niski poziom ciśnienia akustycznego podczas nawilżania, co pozwala na wykorzystywanie go również nocą, bez zakłócania komfortu snu.
 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Free

E-mail: gree@gree.pl

WWW: www.gree.pl

Tel: +48 12 307 06 40
Adres:
Dobrego Pasterza 13/3
31-416 Kraków

Złączki do opraw oświetleniowych
  • Złączki do opraw oświetleniowych

    Seria 224 to doskonały sposób połączenia przewodów jednodrutowych z przewodami linkowymi. Program obejmuje złączkę oświetleniową (do podłączania opraw oświetleniowych), 2-przewodową złączkę oświetleniową (do podłączania opraw oświetleniowych z...

  • Świetlówki LED

Artykuły
dodaj+ «»

Forum