rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


GREE :klimatyzator G-Tech w nowej odsłonie

Opublikowano: 19.02.2021
image

Niezwykłą innowacją w ofercie GREE jest klimatyzator G-Tech w nowej odsłonie: Rose Gold i Silver. Jego wyjątkowość polega na tym, że dosłownie w kilku prostych krokach można zmienić jego wygląd i dopasować do własnych potrzeb i upodobań. To Ty decydujesz, jaki design wybierasz.Przedni panel klimatyzatora G-Tech zdobi listwa dekoracyjna, która może być złota (wersja Rose Gold) albo srebrna (wersja Silver). Podobnie można zmodyfikować wygląd boków urządzenia, które dzięki temu nabiera nowego charakteru. Wymiana przedniej listwy oraz bocznych wstawek zajmuje dosłownie chwilę, a sam proces zmiany designu jest łatwy i nieskomplikowany. Każdy użytkownik może wykonać go we własnym zakresie, bez potrzeby angażowania do tego dodatkowych osób. Ta funkcjonalność zainteresuje szczególnie tych, którzy lubią zmieniać wystrój i charakter pomieszczeń, odpowiednio dobierając aranżacyjne dodatki.


Warto podkreślić, że klimatyzator G-Tech został wyposażony w innowacyjną, dotychczas nie stosowaną żaluzję kierującą nawiewem jednocześnie w pionie i poziomie. To prekursorskie rozwiązanie technologiczne gwarantuje równomierny rozpływ powietrza w pomieszczeniu, co znacząco zwiększa odczuwalny komfort. Klimatyzator G-Tech charakteryzuje się także szerokim zakresem funkcji, maksymalną wydajnością, cichą pracą oraz możliwością sterowania przez Wi-Fi.


Łatwy dostęp do poszczególnych podzespołów klimatyzatora G-Tech pozwala na ich dokładne czyszczenie, co z kolei bezpośrednio przekłada się nie tylko na dłuższą żywotność urządzenia i jego efektywną pracę, ale także jakość klimatyzowanego powietrza i zdrowie użytkowników.

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Free

E-mail: gree@gree.pl

WWW: www.gree.pl

Tel: +48 12 307 06 40
Adres:
Dobrego Pasterza 13/3
31-416 Kraków

Złączki do opraw oświetleniowych
  • Złączki do opraw oświetleniowych

    Seria 224 to doskonały sposób połączenia przewodów jednodrutowych z przewodami linkowymi. Program obejmuje złączkę oświetleniową (do podłączania opraw oświetleniowych), 2-przewodową złączkę oświetleniową (do podłączania opraw oświetleniowych z...

  • Świetlówki LED

Artykuły
dodaj+ «»

Forum