Solar Power Bank SPB18

Solar Power Bank łączy w sobie możliwości magazynu energii oraz falownika.


Nowoczesne rozwiązanie SPB18, które wprowadza systemy fotowoltaiczne na nowy poziom rozwoju. Każdy, kto do tej pory obawiał się, że energia z paneli słonecznych może zostać jedynie wykorzystana na bieżąco lub musi zostać odesłana do ogólnokrajowego systemu, może skorzystać z tego innowacyjnego urządzenia. Pozwala ono na magazynowanie energii dzięki wygodnym bateriom litowo-jonowym. Zostały połączone w wygodną formę niewielkiej, kompaktowej szafeczki, dzięki czemu zajmują niewiele miejsca. Jednocześnie są w stanie gromadzić energię w sposób bezpieczny, nie ulegając zwarciom, przepięciom ani przeładowaniu.

  • Konstrukcja ze znanymi ze stabilności i bezpieczeństwa ogniwami litowymi LiFePO4, monitorowanymi przez najnowocześniejszy system zarządzania akumulatorami, który zapobiega przeładowaniu, przetężeniu i zwarciom.
  • Zawiera fabrycznie zainstalowany moduł optymalizacji ładowania słonecznego, który działa jako urządzenie do śledzenia punktu maksymalnej mocy (MPPT), co zapewnia do 40% krótsze czasy ładowania.
  • Wyższa pojemność zapewnia większość kompatybilność z bardziej energochłonnymi urządzeniami, a najnowsze rozwiązanie USB-C Power Delivery umożliwia ładowanie większych urządzeń USB, takich jak laptopy.
  • Zawiera wiele zabezpieczeń, które obejmują zwarcie, przeciążenie i przegrzanie oraz raportowanie kodów błędów.


Ogniwa litowe

Ogniwa litowo-jonowe są znane ze swoich wysokich zdolności do magazynowania energii elektrycznej. Wykorzystujący je Solar Power Bank jest w stanie zmagazynować nawet 6400 Wh energii, co pozwala na jej późniejsze wykorzystanie do obsługi różnych urządzeń, przy mocy wyjściowej sięgającej nawet 3 kW.

Zoptymalizowane ładowanie słoneczne

Solar Power Bank łączy w sobie możliwości magazynu energii oraz falownika. Dzięki wbudowanemu systemowi MPPT (śledzenie punktu maksymalnej mocy) działa w sposób zoptymalizowany, a jego ładowanie jest krótsze nawet o 40% w porównaniu do innych metod ładowania magazynów energii.

Kompatybilność

Power banki zazwyczaj wykorzystywane są do ładowania niewielkich urządzeń elektronicznych. Jednak SPB18 został tak zoptymalizowany, aby doskonale współpracował nawet z większymi urządzeniami. Pozwala na wykorzystywanie energii za pomocą różnych podłączeń, w tym coraz bardziej popularnego USB-C.

Bezpieczeństwo

Ważną cechą Solar Power Bank SPB18 jest wysoki poziom bezpieczeństwa, który został zagwarantowany przez automatycznie działające systemy zabezpieczające. Dzięki temu SPB18 nie ulega zwarciom, przepięciom ani przegrzaniu. Posiada także możliwość raportowania błędów.