Pompy i Hydrofory

Najpopularniejsza grupa pomp i hydroforów. Pompa AJ jest pompą odśrodkową, jednostopniową, samossącą, wyposażoną w układ podnoszący zdolność ssania dzięki zastosowaniu tuby Venturiego.

 

Korpus pompy wykonano ze stali nierdzewnej. Zdolność ssania do 8 m. Moc silnika 1,1 kW. Zasilanie prąd jednofazowy 230V~ / 50Hz. Króćce 1”x1”. Hydrofory produkowane przez Dambat to doskonały, niezawdony sprzęt.

Oferujemy Państwu starannie wyselekcjonowane produkty, które swoje zastosowanie znajdują w zaopatrzaniu domów jednorodzinnych, domków letniskowych i przedsiębiorstw w czystą zimną wodę z własnego ujęcia. Nasze urządzenia wyróżniają się niesamowitą trwałością, solidnością wykonania, funkcjonalnością i niezawodnością, przez co zapewnią Państwu bezawaryjną pracę przez naprawdę długi czas.

Pompa AJ

Pompa z 40cm odcinkiem kabla zasilającego przygotowanego do podłączenia w wyłączniku ciśnieniowym.

Pompa AJ z osprzętem

Pompa wraz z zamontowanym osprzętem hydroforowym: wyłącznikiem ciśnieniowym, manometrem, wyjściem tłocznym pięciodrożnym, kablem zasilającym z wtyczką.

Pompa AJ z automatem PC15

Zestaw działa całkowicie automatycznie – przy odkręceniu wody uruchamia pompę, przy zakręceniu wyłącza. Urządzenie posiada zabezpieczenie przed suchobiegiem. W razie braku wody PC15 wyłączy pompę niedopuszczając do awarii.

Hydrofory AJ

Kompletny hydrofor zmontowany ze zbiornikiem przeponowym. Zbiorniki przeponowe różnej objętości w zależności od zapotrzebowania użytkownika.