rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Klej do styropianu GERDA

Opublikowano: 20.06.2018
image

Profesjonalny, jednokomponentowy klej poliuretanowy przeznaczony do klejenia płyt styropianowych przy ocieplaniu ścian zewnętrznych budynków, zarówno nowych jak i poddawanych termorenowacji, metodą lekką-mokrą w systemach ociepleń GERDA.Dzięki użyciu kleju praca jest łatwiejsza i szybsza, a siła klejenia mocniejsza. Produkt jest bardzo wydajny i wygodny w nakładaniu, a dzięki jego użyciu montaż płyt styropianowych jest dużo łatwiejszy.


Zastosowanie kleju znacznie przyśpiesza wykonywanie prac ociepleniowych: już po 2 godzinac płyty styropianowe można szlifować i kołkować.
Produkt charakteryzuje się wysokimi parametrami termoizolacyjności i dźwiękochłonności.

Zastosowanie:
Klejenie płyt styropianowych w systemach ociepleń GERDA, klejenie kasetonów styropianowych, parapetów, uzupełnianie szczelin dylatacyjnych w izolacji termicznej, klejenie i izolowanie paneli ściennych, blach falistych, dachówek, itp.

Klej poliuretanowy GERDA wykazuje doskonałą przyczepność do typowych materiałów konstrukcyjnych, jakich jak: mury z cegły, pustaki, beton, tynki, drewno, metale, styropian, twarde PVC i sztywne piany PUR. Posiada również dobrą przyczepność do różnego typu membran bitumicznych stosowanych w izolacjach.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Gerda

E-mail: biuro@gerda.pl

WWW: www.gerda.pl

Tel: +48 22 329 10 30
Fax: +48 22 329 10 94
Adres:
Sokołowska 49
05-806 Komorów