rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Krop System: Spust kwadrat - Nowość w Systemie Rynny Ukrytej

Opublikowano: 27.07.2022
image

Nowoczesny design od KROP! Adapter i elementy spustowe kwadratowe 80x80. Postaw na rozwiązania zaskakujące swoją formą z gwarancją do 30 lat.Marka KROP poszerza ofertę handlową. Już teraz oferujemy możliwość zastosowania w Systemie Rynny Ukrytej KROP - rury kwadratowej, dzięki nowym elementom tj. adapterowi 90/80x80 i elementom spustowym [kwadrat] 80x80 PVC KROP. Nowość w ofercie to również osadnik/but 80x80/110 do montażu rury kwadratowej. System rynnowy, którego elementy przyciągają uwagę niezwykłą precyzją wykonania w wyjątkowym stylu.
 

Jeszcze więcej możliwości - wykorzystaj elementy spustowe od KROP
Słuchamy potrzeb najbardziej wymagających klientów – adapter umożliwia połączenie tradycyjnego leja w systemie półokrągłym z rurą kwadratową. Dzięki temu rozwiązaniu – system rynny ukrytej KROP zyskuje 2 dodatkowe możliwości montażu dla dachu z okapem, tzn. przez kolano lub mufę. Zarówno rynna KROP stal 130, jak i KROP PVC 130 zastosowana w Systemie Rynny Ukrytej, umożliwia poprzez adapter połączenie z rurą kwadratową 80x80 PVC KROP. Niezwykle stylowa forma sprawia, że rynny wpasowują się zarówno w te proste jak i bardziej wyszukane realizacje. 
 


Solidne wykonanie
Udzielamy 30 lat gwarancji w zakresie trwałości mechanicznej na adapter i elementy spustowe o przekroju kwadratowym.
 

Spust kwadrat - Nowość w Systemie Rynny Ukryte 30 lat gwarancji
Dostępność w najmodniejszych kolorach
Spust kwadratowy 80x80 PVC KROP jest dostępny w sprzedaży w dwóch kolorach dopasowanych do maskownicy wzmocnionej: GRAFIT 7016 i CZARNY 9005. Wychodzimy naprzeciw współczesnym praktykom projektowania. 


Jeśli KROP to kompletne rozwiązania – osadnik/but 80x80/110 do montażu rury kwadratowej
Osadnik rynnowy to bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala skutecznie wyłapać zanieczyszczenia, jakie z wodą deszczową spływają z połaci dachowej przez rurę spustową. Nowość KROP: osadnik/but 80x80/110 umożliwia również odprowadzenie wody do systemu odzyskiwania wody deszczowej.
 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Krop System

E-mail: info@kropsystem.eu

WWW: www.kropsystem.eu

Tel: +48 12 373 16 66
Adres:
Kilińskiego 49A
34-700 Rabka Zdrój