rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Moduł elastyczny Activesol Ultra ASOLU 150P

Opublikowano: 20.07.2017
image

Panel Activesol Ultra o mocy 150 Wp to super moc i lekkość w jednym. Mimo sporych rozmiarów (673/1487mm) panel waży jedynie 4 kg, dlatego świetnie się sprawdzi tam, gdzie konstrukcja nie pozwala na instalacje paneli ramowych, a zapotrzebowanie na energię elektryczną jest duże. Panel mimo niewielkiej grubości, jest wytrzymały i przy pełnym podparciu wytrzymują nacisk do 100kg. Twarda pryzmatyczna powłoka dodatkowo zwiększa wytrzymałość modułu. Wodoodporna konstrukcja urządzenia zapewnia bezawaryjność sprzętu. Dzięki elastyczności panel Activesol Ultra może być montowany nawet na lekko zakrzywionej powierzchni.
 

  • lekki i wytrzymały
  • wodo-, wiatro- grado-, solo- i temperaturo- odporny
  • łatwy montaż
  • 5 lat gwarancji
 

Moduł Activesol Ultra 150Wp będzie doskonałym źródłem zasilania w energię elektryczną na łódce, kamperze i wszędzie, gdzie z urządzeń elektrycznych o różnej mocy korzystamy sezonowo ale regularnie (np. w czasie urlopu) i posiadamy akumulator o pojemności powyżej 5A. Panel ma wystarczającą moc, aby zapewnić ciągłą pracę urządzenia elektrycznego, które w ciągu doby pobiera do 26W/h.
Panel o mocy 150Wp wytwarza średnio 644kWh dziennie. Taka ilość energii wystarczy, aby zapewnić przez całą dobę zasilanie czterem żarówkom 7W albo przez prawie 7 godzin oglądać telewizję.
Wytworzoną przez panel energię można także wykorzystać do zasilenia przez 5,5 godziny lodówko-zamrażarki. Energię wytworzoną przez panel słoneczny możemy również wykorzystać do naładowania telefonu, komputera, lub zagotowania wody.
 

Rodzinę paneli fotowoltaicznych Activesol Ultra charakteryzuje wyjątkowa wydajność i niewielka waga. Moduły zostały zaprojektowane specjalnie do zastosowań mobilnych. Idealnie sprawdzają się jako niezależne źródło zasilania w energię elektryczną na łodziach, jachtach, kamperach. Dzięki niewielkiej wadze można je zamontować niemal w każdym miejscu. Budowa Activesol Ultra zapewnia lepszą produktywność  dla niskiego kąta padania promieni słonecznych. Estetyczny projekt panelu sprawia, że Activesol Ultra staje się  atrakcyjną częścią wyposażenia. Bezawaryjny, wodoodporny i bezgłośny – to idealny kompan, w dodatku zawsze pełen energii!KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

XDISC

E-mail: pv@x-disc.pl

WWW: www.xdisc-panele.pl

Tel: +48 22 884 35 90
Adres:
Jagiellońska 82c
03-301 Warszawa

Produkty Sokółka Okna i Drzwi z 25-proc. rabatem