rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Napęd MOTO WIŚNIOWSKI wkroczył na rynek

Opublikowano: 10.05.2019
image

Na rynku właśnie pojawił się najnowszy napęd MOTO WIŚNIOWSKI powered by Somfy. To ważny projekt, który już został doceniony nagrodą TopBuilder w kategorii „Nowość Roku 2019”. MOTO to nie tylko produkt, ale i symbol zmiany sposobu działania w branży produktów dla domu.Napęd do bram garażowych MOTO jest owocem współpracy z marką Somfy – światowego lidera w dziedzinie rozwiązań inteligentnego sterowania i automatyki. Po sukcesie pierwszego wspólnego projektu, napędu METRO, postanowiliśmy pójść o krok dalej i stworzyć produkt, który wypełni niszę automatyki do bram garażowych w ekonomicznych cenach.


Minimalizm i elegancja
 
Wszystkie najważniejsze funkcje napędu do bram garażowych zostały zamknięte w minimalistycznej i estetycznej obudowie. MOTO może być sterowane za pomocą nadajników oraz umożliwia podłączenie fotokomórek, lampy sygnalizacyjnej oraz przycisku naściennego do ręcznego sterowania. Napęd MOTO uruchomi się również w przypadku braku energii elektrycznej, jeśli posiadać będziemy baterię awaryjnego zasilania. Kolejnymi zaletami napędu jest szybka i prosta konfiguracja parametrów, a także natychmiastowe rozpoczęcie pracy w mniej niż 60 sekund od zamontowania. Dzięki cichej i płynnej pracy napęd sprawdzi się w garażach połączonych z budynkiem i sąsiadujących bezpośrednio z sypialnią. Co ważne, napęd MOTO jest produkowany w Europie.
 
- Po sukcesie pierwszego napędu METRO, który szybko okazał się rynkowym hitem, postanowiliśmy stworzyć produkt, który będzie odpowiadał potrzebom naszych klientów, szukających rozwiązań dla domuw ekonomicznych cenach. Dzięki współpracy z firmą Somfy stworzyliśmy dwa produkty dla różnych odbiorców, ale w tej samej idealnie dopracowanej formie i spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Każdy z nas doskonale zna naszych klientów, a łącząc siły mogliśmy stworzyć dla nich produkt idealny – mówi Marcin Strzelec, Menedżer Zarządzający grupami produktów bramy garażowe i przemysłowe, automatyka, technologie inteligentne  z firmy WIŚNIOWSKI.
 
- Napęd MOTO wpisuje się w zróżnicowaną ofertę marki WIŚNIOWSKI, a dzięki rozwiązaniom Somfy zapewnia komfort sterowania i eksploatacji, oparty na wieloletnim doświadczeniu na rynkach światowych. Technologia RTS, w której działa napęd jest doceniana przez instalatorów i użytkowników indywidulanych za niezawodność oraz za możliwość wykorzystania w rozbudowie systemu automatyki domowej 
- mówi Piotr Bębenista, Key Account Manager Somfy Polska.

Kwintesencją współpracy będzie wspólne wystąpienie podczas X Kongresu Stolarki Polskiej, którego WIŚNIOWSKI oraz Somfy będą Partnerami Strategicznymi. Na Kongresie obecny będzie dr Witold Jankowski - prezes ICAN Institute, redaktor naczelny „Harvard Business Review Polska”. Wydarzenie odbędzie się 23 i 24 maja w podwarszawskiej Jachrance.KONTAKT

Wiśniowski