rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Nowy rewolucyjny produkt OknoPlus

Opublikowano: 24.09.2020
image

REVEAL - aluminiowe okno klasy premium, jedyne w swoim rodzaju połączenie nowatorskiej technologii, unikatowego designu i mile zaskakującej ceny.Nowa linia okien OknoPlus bazuje na profilach DECALU w technologii SO EASY, które z szybami ECLAZ od Saint-Gobain tworzą duet doskonały.

 Innowacyjna konstrukcja i smukłe profile:
 
  • Tylko 5 elementów (vs 11 w standardowych rozwiązaniach). Złożenie ramy ze skrzydłem to zaledwie 112 mm, a skrzydeł z ruchomym słupkiem jedynie 140,5 mm.

Perfekcja projektu i kunszt wykonania:
 
  • Nie widać zawiasów. Otwory odwodnieniowe elegancko zamaskowane. Zamiast uszczelki minimalistyczna, płaska przekładka termiczna i doskonałe łączenie profili.

 Najlepszy na rynku pakiet 3-szybowy:
 
  • Zwiększona przezierność szkła i lepiej doświetlone wnętrze. O 20% wyższa wydajność energetyczna w porównaniu z najlepszymi oknami dostępnymi obecnie na rynku.

 Ciepło, bezpiecznie i ekologicznie:
  • Uw = 0,68 W/m2K idealne także do domów pasywnych. Wodoszczelność na poziomie 2250 Pa (vs standardowe 1600). Zabezpieczenia antywyważeniowe.

Cena niższa niż u konkurencji:
  • Luksusowe okno w klasie premium dostępne dla każdego od kilkunastu do nawet 40% taniej niż porównywalne produkty innych firm.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

OknoPlus

E-mail: biuro@oknoplus.com.pl

WWW: www.oknoplus.com.pl

Tel: +48 12 277 58 80
Adres:
Zgodna 55
30-444 Kraków