rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Nowy system rolet materiałowych od ALUPROF

Opublikowano: 21.02.2017
image

Firma ALUPROF  S.A. wychodząc ku oczekiwaniom swoich klientów urozmaiciła ofertę o innowacyjny system rolet materiałowych. Produkt wyróżnia się prostotą i elegancja, a jego aluminiowa konstrukcja i starannie dopracowane detale to przejście do świata nowoczesnego designu. 

Rolety tekstylne ALUPROF to głównie przemyślane rozwiązania montażowe, które zapewniają ich szybką i bezinwazyjną instalację. Firma  zaprezentowała aż trzy ich wersje: SPACE, FLAT i FREE.
 

 

 

 

"Te produkty to perfekcyjny mariaż estetyki i funkcjonalności. Zastosowane w nich materiały budują skuteczną barierę optyczną dla światła wpadającego do wnętrza pomieszczenia" mówi Bożena Ryszka, Marketing Manager ALUPROF S.A.


 


Odpowiednio dobrana tkanina jest stylowym dodatkiem, który może nadać wnętrzu niebagatelny charakter, a możliwość zastosowania tkaniny typu „dzień&noc”,  umożliwia płynną regulację dostępu światła.

 

 


 

Materiałowe rolety to stale nabierające popularności rozwiązanie osłonowe z powodzeniem stosowane w obiektach użyteczności publicznej, ale i budownictwie mieszkaniowym. Ich praktyczne zastosowanie sprawia, że stopniowo wypierają tradycyjne zasłony. 


 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Aluprof

E-mail: aluprof@aluprof.eu

WWW: www.aluprof.eu

Tel: +38 33 819 53 00
Fax: +48 33 822 05 12
Adres:
Warszawska 153
43-300 Bielsko-Biała

Filtr Aquaphor Wiking Midi

Katalog Firm

Artykuły
dodaj+ «»

Forum