rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Okna Schüco AWS 75.SI

Opublikowano: 09.12.2020
image

Okna energooszczędne “premium” najnowszej generacji, czyli oszczędzanie energii bez kompromisów.
System okien o wysokiej izolacyjności cieplnej Schüco AWS 75.SI (Super Insulation) i wartości Uf rzędu 1,4 W/m2K dla okna standardowego, ustala nowy standard ochrony cieplnej dla okien aluminiowych, nie wpływając negatywnie na komfort i wzornictwo. Wąskie ramy okienne zapewniają maksymalny udział części przeziernej co sprawia, że pomieszczenia stają się szczególnie jasne i wypełnione światłem.


Okna Schüco AWS 75.SI cechują niepowtarzalne zalety konstrukcyjne wynikające z użycia aluminium: trwałość, stabilność i wytrzymałość, a także wąskie ramy w widoku zewnętrznym oraz różnorodne możliwości wzornicze – i to również w przypadku dużych wymiarów okien.


Energooszczędne okno aluminiowe “premium”, Schüco AWS 75.SI zapewnia Państwu maksymalną oszczędność energii i wyraźne obniżenie kosztów ogrzewania. Doskonałe wartości Uf od 0,9 do 1,6 W/m2K sprawiają, że okna te zapewniają najwyższą izolacyjność cieplną, osiąganą dotąd jedynie w przypadku najlepszych okien z tworzywa sztucznego lub drewna. Tak dobre wyniki uzyskano dzięki zwiększeniu strefy izolacji cieplnej, optymalizacji uszczelnienia środkowego oraz poprawie izolacji cieplnej w strefie krawędzi szyby z zastosowaniem dodatkowych izolatorów z kompozytu piankowego.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

PPHU inż. Grzegorz Mielczarek

E-mail: mielczarek@oknamielczarek.pl

WWW: www.oknamielczarek.pl

Tel: +48 43 824 52 30
Fax: +48 43 824 52 30
Adres:
Łaska 99
98-220 Zduńska Wola