rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


OknoPlus: SwissForm Art

Opublikowano: 01.09.2017
image

Nic tak nie poprawia nastroju, jak mocna kawa i niezwykły widok za oknem lub kojąca cisza i ciepło podczas wieczornego, zimowego seansu z książką. I choć połączenie wielkogabarytowych przeszkleń z rozwiązaniami energooszczędnymi może na pierwszy rzut oka budzić wątpliwości, udowadniamy, że nasza nowa linia SwissForm potrafi sprostać nawet największym wymaganiom inwestorów.


Cicho, ciepło, bezpiecznie

Nic tak nie poprawia nastroju, jak mocna kawa i niezwykły widok za oknem lub kojąca cisza i ciepło podczas wieczornego, zimowego seansu z książką. I choć połączenie wielkogabarytowych przeszkleń z rozwiązaniami energooszczędnymi może na pierwszy rzut oka budzić wątpliwości, udowadniamy, że nasza nowa linia SwissForm potrafi sprostać nawet największym wymaganiom inwestorów. Z łatwością również funkcjonuje w trudnych warunkach atmosferycznych, zapewniając domownikom upragniony spokój, bezpieczeństwo i niezwykłe wrażenia estetyczne.


 

Profil

To, co wyróżnia SwissFirm na tle innych rozwiązań to przede wszystkim innowacyjna, w pełni 6-komorowa budowa profilu bluEvolution o szerokości 82 mm, która w połączeniu ze specjalnym systemem uszczelek zapewnia naszym oknom doskonałą izolację termiczną. Ponadto, głębokie osadzenie szyby w profilu zmniejsza liniowy współczynnik strat cieplnych Ψ, co czyni okno SwissForm jeszcze cieplejszym.

Współczynnik przenikania ciepła ramy Uf dla okna referencyjnego SwissForm z systemem potrójnych uszczelek (MD) jest równy 1,0 W/m2K, dla okna z systemem podwójnych uszczelek (AD) jest równy 1,1 W/m2K, a okno referencyjne SwissForm z systemem potrójnych uszczelek (MD) ma współczynnik izolacji cieplnej Uw = 0,7 W/m2Kokno z systemem podwójnych uszczelek (AD) ma współczynnik izolacji cieplnej Uw = 0,8 W/m2K.

 

SwissForm daje możliwość szklenia pakietów szybowych od 24 do 52 mm, a w wersji klejonej nawet do 54 mm! Linia produktów SwissForm to przede wszystkim więcej światła. Możliwość zintegrowania profilu z potrójnym pakietem szybowym o wymiarze 48 mm i przepuszczalności światła na poziomie Lt = 74%sprawiają, że SwissForm Art idealnie odnajdą się w domach, w których naturalne światło staje się jednym z kluczowych elementów aranżacyjnych wnętrza.

 

Wzmocnienia

Nową linię okien Swiss Form uzupełniają rozwiązania do zadań specjalnych – m.in. stalowe, ocynkowane wzmocnienia wielokrotnie gięte o grubości 1,5-2 mm.

 

Listwa przyszybowa

Seria okien SwissForm Art dba nie tylko o wysoce funkcjonalne rozwiązania, ale idealnie wpisuje się w pełny wachlarz obowiązujących trendów projektowych. Jej delikatnie zaokrąglona linia przełamuje geometryczne bryły budynków, a spektrum możliwości wykończenia o charakterze prostym, ozdobnym lub zaokrąglonym gwarantuje dopasowanie zarówno do klasycznych, jak i zupełnie awangardowych projektów architektonicznych.

 

Uszczelki

O doskonałe parametry termiczne, akustyczne i szczelność okna dba unikalny system uszczelek, chroniący szybę przed wypchnięciem, silnym wiatrem czy ulewnymi opadami. System posiada dodatkową uszczelkę pod szybą, która poprawia zarówno izolacyjność termiczną, jak i akustyczną okna. Ponadto, takie połączenie stanowi zabezpieczenie przed niepożądanymi nieszczelnościami, ograniczając straty energii do minimum.


 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

OknoPlus

E-mail: biuro@oknoplus.com.pl

WWW: www.oknoplus.com.pl

Tel: +48 12 277 58 80
Adres:
Zgodna 55
30-444 Kraków