rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


OknoPlus: ULTRAGLIDE Monorail

Opublikowano: 01.09.2017
image

Drzwi przesuwne ULTRAGLIDE Monorail powstały z myślą o wszystkich inwestorach, którzy oprócz walorów estetycznych cenią sobie wysoką funkcjonalność otaczających ich rozwiązań.

Wszędzie tam, gdzie przestrzeń domu wychodzi poza cztery ściany i wkracza do przydomowego ogrodu, niezbędne jest niezawodne zabezpieczenie w postaci funkcjonalnych drzwi tarasowych. Takie rozwiązanie powinno chronić przed „niepożądanymi gośćmi”, mrozem i chłodem, a także odpowiadać na potrzeby tych najbardziej wymagających domowników – dzieci i osób starszych. Drzwi przesuwne ULTRAGLIDE znajdą swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na kompromisy. Łączą w sobie bowiem najwyższe walory estetyczne oraz parametry ergonomiczne, ekonomiczne i wysoką efektywność energetyczną.

 

Parametry techniczne

Drzwi przesuwne ULTRAGLIDE Monorail powstały z myślą o wszystkich inwestorach, którzy oprócz walorów estetycznych cenią sobie wysoką funkcjonalność otaczających ich rozwiązań. Dzięki swoim parametrom, ULTRAGLIDE pozwala na projektowanie konstrukcji o bardzo dużych gabarytach skrzydeł jezdnych, co idealnie sprawdzi się w przypadku nowoczesnych projektów architektonicznych, w których szkło stanowi dominantę wzorniczą. Wymiary konstrukcji: szerokość ościeżnicy – 64 mm, skrzydła – 100 mm, głębokość ościeżnicy – 153 mm, głębokość skrzydła – 67 mm. Ultraglide montowany jest w systemie dwutorowym.

 

 

Innowacje

Drzwi przesuwne Ultraglide dedykuje się zwłaszcza budownictwu energooszczędnemu i pasywnemu. System oparto o sprawdzone rozwiązanie przekładek stosowanych w systemie Star, dzięki którym uzyskano bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej. Konstrukcja może być szklona od zewnątrz, dzięki czemu istnieje możliwość stosowania wypełnień wielkogabarytowych nawet o bardzo dużym ciężarze.


 

 

Design

Wielkogabarytowe przeszklenia szturmem zdobywają serca inwestorów. To nie tylko estetyczne i nowoczesne rozwiązanie, ale znakomity sposób na wprowadzenie do domu naturalnego światła, co znakomicie wpływa na samopoczucie domowników. System Ultraglide dostępny jest w klasycznej bieli, czerni i szarości, kolorach palety RAL oraz w wykończeniu lakierem drewnopodobnym.

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

OknoPlus

E-mail: biuro@oknoplus.com.pl

WWW: www.oknoplus.com.pl

Tel: +48 12 277 58 80
Adres:
Zgodna 55
30-444 Kraków

Artykuły
dodaj+ «»

Forum