rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Stalowy system rynnowy w ofercie Lindab Polska

Opublikowano: 04.10.2018
image

Dobrze dobrany i odpowiednio zamontowany system rynnowy to dla mieszkańców i użytkowników budynków zabezpieczenie i ochrona przed warunkami atmosferycznymi. Wybierając system należy zwrócić szczególną uwagę na jakość i kompatybilność poszczególnych elementów oraz na optymalizację parametrów technicznymi. System rynnowy to także piękny element wizualny na konstrukcji budynków, dlatego obok parametrów technicznych ważna jest jego dostępność i możliwość wyboru kolorystyki. 

 

Szwedzki system rynnowy Lindab Rainline to stalowy system odprowadzania wody z dachu o najwyższej jakości, o czym świadczą: trwałość, łatwość dopasowania i szybkość montażu. Zapewnia wieloletnie użytkowanie bez problemów z korozją i przeciekaniem. Jest systemem kompletnym z pełną gamą akcesoriów, które mogą być zastosowane w każdym rodzaju budynku – małym i dużym, tradycyjnym i nowoczesnym.

Lindab Rainline to kompletny system rynnowy, na który składają się półokrągłe rynny i rury spustowe, rynny prostokątne, a także kilkadziesiąt akcesoriów w tym: haki, złączki, wpusty i dekle.

 

 

W zależności od zastosowania Lindab Rainline może być wykonany w dwóch wersjach: powlekanej organicznie (Elite) i magnezowo-cynkowej (Magestic). Poza standardowymi rozmiarami 100, 125 i 150 mm istnieje również możliwość zamówienia średnicy 190 mm. W przeciwieństwie do wielu innych systemów, Lindab Rainline nie wymaga stosowania silikonów czy uszczelniaczy dekarskich na połączeniach i krawędziach rynien. Dekle oraz klamry rynnowe posiadają fabryczne uszczelki z tworzywa EPDM, które gwarantuje szczelne połączenie. Wszystkie elementy są produkowane z wysokiej jakości stali o grubości 0,6 mm z zachowaniem bardzo małych tolerancji dzięki czemu poszczególne elementy idealnie do siebie pasują. Niezależnie od wybranej ochrony antykorozyjnej system jest bardzo wytrzymały, odporny na warunki atmosferyczne, wahania temperatur, uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV. Produkowany jest w 13 unikatowych kolorach.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Lindab

E-mail: kontakt@lindab.com

WWW: www.lindab-polska.pl

Tel: +48 22 250 50 50
Fax: +48 22 250 50 60
Adres:
Sochaczewska 144
05-850 Ożarów Mazowiecki, Wieruchów