rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Symetryczna, płaska blachodachówka ESTIMA

Opublikowano: 18.03.2020
image

 

Nowoczesne produkty powinny przede wszystkim ułatwiać życie klientom. Nie przytłaczać, a odpowiadać na ich potrzeby oraz oczekiwania.
Z szacunku dla innowacjiNowoczesne produkty powinny przede wszystkim ułatwiać życie klientom. Nie przytłaczać, a odpowiadać na ich potrzeby oraz oczekiwania. W takim rozumieniu innowacji została zaprojektowana blachodachówka ESTIMA. Powstała z materiałów gwarantujących jakość, bezpieczeństwo i komfort. Dostępna w różnych konfiguracjach powłok i kolorów staje się pierwszym elementem personalizującym budynek. W spotkaniu z ESTIMĄ wrażenie solidności nasuwa się mimowolnie. To design budzący szacunek i respekt.


Innowacyjna technologia
ESTIMA to symetryczna płaska blachodachówka, która dzięki opatentowanemu systemowi bezpiecznego tłoczenia Safe Profiling System (SPS), uzyskała bardzo dobre parametry techniczne.  Wysokość przetłoczenia wynosi 35 mm, a długość modułu 350 mm. Dzięki takiej konstrukcji blachodachówki są wyjątkowo sztywne i tworzą ciekawą formę.
Design dający poczucie bezpieczeństwaESTIMA tworzy na połaci dachu zwartą, wyjątkowo dekoracyjną strukturę, przywołującą na myśl sieć – solidną, a zarazem zapewniającą bezpieczeństwo. Wzór bardzo dobrze wkomponuje się zarówno w proste, jak i bardziej skomplikowane konstrukcje dachowe. ESTIMA stanowi dopełnienie wielu rozwiązań elewacyjnych, dzięki czemu tworzy niepowtarzalne wrażenia estetyczne.Nowoczesny sposób personalizacji domu
Blachodachówka ESTIMA została zaprojektowana z równoważnym uwzględnieniem jej właściwości ochronnych oraz estetycznych. W efekcie dostępna jest w wielu kolorach i powłokach, co przekłada się na szerokie możliwości konfiguracyjne. Bez względu na kolor czy strukturę elewacji, to właśnie ESTIMA jest elementem wyróżniającym i dopełniającym budynek.
Dostawcy budzą respekt To co wyróżnia produkty Blachotrapezu, to współpraca z zaufanymi międzynarodowymi partnerami. Od wielu lat dostarczają kompatybilne materiały wsadowe zapewniające najwyższą jakość i gwarancję. W zależności od wyboru powłoki ochronnej, producent udziela na produkt gwarancji nawet do 60 lat.Jakość ułatwia życie
Materiały użyte do produkcji dachówki ESTIMA zapewniają trwałość oraz ochronę pokrycia domu przed działaniem czynników atmosferycznych m.in. deszczu, śniegu czy wiatru.


Z szacunku dla dekarzy
ESTIMA to kolejny dowód na nieustające dążenie producenta z Rabki-Zdroju, aby stale zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających klientów. Dostępność w wersji  modułowej to gwarant sprawnego transportu i jeszcze wygodniejszego montażu. Starannie dobrane materiały i technologie produkcji zapewniają bezkonkurencyjne warunki gwarancji. System przetłoczeń i wyjątkowa sztywność modułów przekładają się na doskonałą pracę dachu w każdych warunkach atmosferycznych. Wyjątkowy, gęsty, niemal ornamentacyjny wzór to obietnica niezapomnianego efektu, który pozostanie na długo w pamięci wykonawcy, klienta i sąsiadów.

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Blachotrapez

E-mail: biuro@blachotrapez.eu

WWW: www.blachotrapez.eu

Tel: +48 18 268 52 00
Adres:
Kilińskiego 49a
34-700 Rabka-Zdrój