rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


System Rynny Kwadratowej PVC od KROP

Opublikowano: 08.09.2022
image

Pierwszy na rynku oszczędny system rynnowy zaprojektowany w duchu LESS WASTE


W ofercie KROP kolejna NOWOŚĆ w przeciągu roku! System Rynny Kwadratowej PVC dla klientów szukających zrównoważonych produktów do swoich ekologicznych a zarazem ekonomicznych inwestycji. Jego lekka konstrukcja i prosty design, zapewniają doskonałą szczelność i wysoką wydajność. Nowość w ofercie KROP powstała przy współpracy z Mistrzami Dekarstwa zgodnie z filozofią KROP SMART DESIGN. Projektując System Rynny Kwadratowej KROP postawiliśmy na symetryczny profil rynny, dzięki temu elementy takie jak lej, łącznik, narożnik i denko zyskały uniwersalny charakter, dzięki czemu zminimalizowaliśmy elementy systemu.


Doskonały na zewnątrz, zielony w środku
SYSTEM RYNNY KWADRATOWEJ KROP zaspokaja fanów ekologii i LESS WASTE. Zielone wnętrze systemu to odzwierciedlenie jego procesu powstawania i pracy projektantów.
– Oprócz tego, że myślimy o odzyskiwaniu wody deszczowej, to jako pierwsi na rynku używamy i produkujemy materiały z myślą o środowisku. Prosta rzecz, która nie dość, że oszczędza czas na produkcji to również ogranicza użycie folii – zdecydowaliśmy nie pakować naszych kształtek w woreczki, a jedynie używamy biodegradowalnych kartonów oraz papierowych przekładek. Ale to tylko przykład. Produkcja w zgodzie z zasadami LESS WASTE to dla nas podstawa – mówi Marek Torbicki, Dyrektor Sprzedaży KROP.


Warto mówić o ekologii przy systemach rynnowych
Przy produkcji Systemu Rynny Kwadratowej zadbaliśmy o minimalizację naszego wpływu na środowisko. W duchu LESS WASTE wprowadziliśmy szereg zasad, aby nasze produkty były idealnym rozwiązaniem dla ekologicznych inwestycji. Odmawiamy zakupu komponentów, których nie można ponownie wykorzystać. Ograniczamy liczbę kształtek naszych systemów rynnowych. Wykorzystujemy ponownie m.in. wodę używaną do produkcji. Recyklingujemy większość naszych odpadów produkcyjnych. A to tylko niektóre z rozwiązań, które zastosowaliśmy w naszych zakładach produkujących System Rynny Kwadratowej KROP.

 
  •   Prosty design
Kwadratowe rynny doskonale komponują się ze współczesnymi minimalistycznymi budynkami. System Rynny Kwadratowej to tylko 12 podstawowych elementów.
 
  •   Sprawny i intuicyjny montaż
Jak wiadomo każdy system rynnowy to kilka elementów, które składają się na jeden system i aby ułatwić pracę wykonawcom stworzyliśmy symetryczny kształt rynny, który sprawia, że kształtki są uniwersalne i umożliwiają intuicyjny montaż. Dzięki swojej prostej formie elementy długie montuje się równie szybko i sprawnie. Uniwersalność Systemu Rynny kwadratowej KROP, pozwala na montaż w klasycznych domach z okapem, jak i w nowoczesnych konstrukcjach domów bezokpowych.
 
  •     Perfekcyjna szczelność
Decydując się na System Rynny Kwadratowej chronisz swój dom przed zalaniem. Dla nas to oczywiste, że system rynnowy to cichy bohater każdego deszczowego dnia. Dla Ciebie liczy się spokój!
 
  •     30-letnia gwarancja
Najdłuższa dostępna na rynku gwarancja w zakresie trwałości mechaniczne Szukasz rozwiązań do swoich ekologicznych inwestycji? System Rynny Kwadratowej KROP jest pierwszym na rynku oszczędnym systemem rynnowym. Sprawdź naszą NOWOŚĆ w ofercie.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Krop System

E-mail: info@kropsystem.eu

WWW: www.kropsystem.eu

Tel: +48 12 373 16 66
Adres:
Kilińskiego 49A
34-700 Rabka Zdrój