rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Systherm: Basenowe pompy ciepła AQUARK – premiera 2022

Opublikowano: 24.06.2022
image

Basenowe pompy ciepła Aquark - innowacyjna technologia InverPad, rozbudowane funkcje i zaawansowane podzespoły wysokiej klasy.

 

Pompy ciepła do basenów Aquark to nowoczesna konstrukcja i jakość wykonania. Stylowy design sprawia, że bez trudu wkomponują się otoczenie, również w ocenie najbardziej wymagających użytkowników. Pompy basenowe Aquark od wielu lat efektywnie dbają zachowanie najwyższego komfortu w Twoim basenie – w każdych warunkach pogodowych.
Technologia InverPad firmy Aquark
Nowoczesna, autorska technologia InverPad stosowana w pompach ciepła marki Aquark zadebiutowała w 2017 roku. Premiera opatentowanej technologii InverPad całkowicie odmieniła spojrzenie rynku na kwestię ogrzewania wody w basenie. Pompy ciepła do basenów Aquark z tą rewolucyjną technologią wyposażone zostały w nowoczesne silniki oraz energooszczędne sprężarki inwerterowe, dzięki którym te niezwykle ciche basenowe pompy ciepła zapewniają najwyższą efektywność i wydajność działania również zimą.


Innowacyjna konstrukcja back-discharge design zastosowana w technologii InverPad to rewolucyjna budowa, dzięki której możliwa jest eliminacja hałasu emitowanego podczas pracy jednostki. Emitowany hałas to zaledwie 40 dB(A) w odległości 1 m. Takie rozwiązanie sprawia, że basenowa pompa ciepła Aquark jest niezwykle cicha, zapewniając najwyższy komfort termiczny i akustyczny.Aquark AquaSilence
Inteligentna praca pomp ciepła do basenów z serii Aquark AquaSilence dostosowuje tryb pracy do aktualnych warunków, zapewniając nie tylko komfort, ale również skuteczną i energooszczędną pracę. Na początku sezonu, pompa basenowa Aquark AquaSilence pracuje na najwyższych obrotach, aby szybko i efektywnie podgrzać wodę w basenie do oczekiwanej temperatury. Gdy warunki w basenie osiągną zadane wartości, AquaSilence automatycznie dostosuje tryb pracy do niższych prędkości, które skutecznie, cicho i energooszczędnie podtrzymają idealne warunki w Twoim basenie. Wydajna i oszczędna praca to nie jedyne zalety urządzenia. Rewolucyjna i nowoczesna konstrukcja sprawiają, że pompy ciepła Aquark AquaSilence to doskonałe rozwiązanie zarówno technologicznie, jak i stylistycznie. Decydując się na instalację pompy basenowej Aquark decydujesz się na komfort na najwyższym poziomie – przez cały rok.

Zaskakująco cicha praca
Basenowe pompy ciepła Aquark AquaSilence z technologią InverPad to ciche i oszczędne rozwiązanie do Twojego basenu. Unikalna konstrukcja przepływu powietrza do tyłu urządzenia skutecznie eliminuje hałas generowany przez urządzenie, zapewniając ciche działanie i najwyższy komfort.

Intuicyjny sterownik dotykowy
Wbudowany prosty kontroler to wygodne sterowanie basenową pompą ciepła Aquark. Dzięki niemu bez trudu zaprogramujesz pracę urządzenia do swoich potrzeb.

Zdalne sterowanie smartfonem
 • Wygodny dostęp do wszystkich funkcji poprzez aplikację w telefonie
 • Intuicyjne programowanie cyklu pracy pompy ciepła Aquark AquaSilence
 • Komfortowe sterowanie gdziekolwiek jesteśCechy AquaSilence
 • Rewolucyjna i stylowa obudowa
 • Skuteczna redukcja hałasu – tylko 40dB(A) z odległości 1 metra
 • Ekologiczny czynnik R32
 • Sprężarka inwerterowa DC – Twin Rotary Mitsubishi
 • Technologia EEV (Elektroniczny Zawór Rozprężny)
 • Odwrócony cykl rozmrażania z 4-drogowym zaworem dla szybkiego i efektywnego odszraniania urządzenia
 • Skręcony tytanowy wymiennik ciepła: 40% wyższa wydajność niż standardowe, tytanowe wymienniki ciepła
 • Zaprojektowany do pracy w temperaturze do -10°CKONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Systherm Chłodnictwo i Klimatyzacja

E-mail: bok@systherm.pl

WWW: www.systherm.pl

Tel: +48 603 329 329
Adres:
Św. Wincentego 7
61-003 Poznań