rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Wiertło uniwersalne Rawlplug Multidrill

Opublikowano: 17.05.2023
image

Jak ułatwić sobie pracę, gdy w codziennych zadaniach musimy wiercić otwory w różnych podłożach i jak dobrać do nich właściwe wiertło?


Odpowiedzią na te wyzwania jest nowe wiertło uniwersalne Rawlplug Multidrill.

Wykorzystanie wiertła uniwersalnego pozwala ograniczyć listę produktów stosowanych w pracy i zwalnia miejsce w skrzyniach narzędziowych. Skraca też czas montażu, gdyż nie musimy zmieniać ani wiertła ani elektronarzędzia. To doskonałe rozwiązanie głównie podczas domowych remontów, ale też wieloetapowych budów – każdy, kto będzie miał do czynienia z wiertłem Multidrill, doceni jego wygodę i wielofunkcyjność.

Wiertło Multidrill od Rawlplug – właściwości
Mając stuletnie doświadczenie w branży budowlanej wiemy, jak ważna jest jakość akcesoriów – dlatego nasze nowe wiertło posiada cechy, które plasują je wśród najlepszych w tej kategorii:
  • Kąt 118 stopni umożliwia wiercenie czystych otworów w różnego rodzaju podłożach
  • Ostrze centrujące zapobiega niekontrolowanemu ześlizgiwaniu się wiertła
  • Cztery zaostrzone krawędzie sprawiają, że – niezależnie od podłoża – uzyskamy gładkie krawędzie otworu
  • Dzięki obróbce cieplnej, stal, z której wykonane są wiertła, uzyskuje twardość na poziomie do 52 HRC. To przekłada się na lepszą wytrzymałość i dłuższy czas eksploatacji

Dlaczego warto wybrać wiertło uniwersalne Rawlplug?
W portfolio Rawlplug znajdują się już wiertła dedykowane do różnych rodzajów podłoży, jak również pełna gama wiertarko-wkrętarek akumulatorowych z linii R-PDD18. Jednak zależy nam na zapewnieniu klientom szerokiej i pełnej oferty. Stąd pomysł na wprowadzenie wiertła uniwersalnego. Multidrill służy do wykonywania otworów w betonie, cegle, ceramice, stali, drewnie, tworzywie i w kombinacjach tych materiałów. Wiertło uniwersalne Rawlplug dostępne jest aż w dziewięciu rozmiarach, co umożliwia bezproblemowe dobranie średnicy i długości do aktualnych potrzeb montażowych. Stosowanie wiertła uniwersalnego nie wymaga specjalistycznej wiedzy czy szkoleń i dzięki temu stanowi świetny wybór dla domowych majsterkowiczów wykorzystujących je na własny użytek. Z pomocą wiertła Multidrill każdy remont mieszkania bądź domu będzie po prostu szybszy i łatwiejszy. Równocześnie szerokie możliwości wiertła i zastosowane przy jego produkcji rozwiązania sprawiają, że Multidrill może być z powodzeniem stosowany także przez profesjonalistów.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Rawlplug

E-mail: bok@rawlplug.com

WWW: www.rawlplug.pl

Tel: +48 71 326 01 00
Fax: +48 71 32 56 590
Adres:
Kwidzyńska 6c
51-416 Wrocław