rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Wiśniowski: RenoSystem - Modernizacja bez przeszkód

Opublikowano: 21.07.2017
image

RenoSystem to odpowiedź na potrzeby budownictwa przeznaczonego do renowacji. Dzięki niemu brak przestrzeni montażowej wokół otworu garażowego nie stanowi już żadnego ograniczenia. RenoSystem dedykowany jest bramom segmentowym UniPro.

 

Konstrukcja została zbudowana ze specjalnie zaprojektowanych ościeżnic dostosowanych do montażu w otworach bez nadproża czy przestrzeni bocznych lub z nieregularną powierzchnią ścian. Częścią konstrukcji jest system maskownic wykonywanych w kolorze płaszcza bramy, które zagwarantują estetyczny wygląd bramy, bez konieczności obróbki tynkarskiej.

RenoSystem rozwiązuje wiele potencjalnych sytuacji powstających w przypadku wymiany bramy garażowej, zakładając, że w obiekcie funkcjonowała wcześniej brama o innych wymaganiach zabudowy, np. brama uchylna lub skrzydłowa.
Konstrukcja montowana jest pośrednio do istniejących powierzchni za pomocą systemu kątowników, które wraz z maskownicami pełnią funkcję zastępczą dla brakujących elementów ściany.
 

RenoSystem - WARIANTY MONTAŻU

 

System występuje w trzech wariantach dostosowanych do różnych warunków montażowych. Istnieje również możliwość regulacji, która jest często przydatna przy renowacji. RenoSystem wykorzystuje możliwość zastosowania układu sprężyn skrętnych na końcu prowadnic poziomych, dzięki czemu udaje się maksymalnie wykorzystać światło modernizowanego otworu. W przypadku całkowitego braku nadproża i przestrzeni bocznych światło wjazdu - w wersji bramy automatycznej – może zmniejszyć się maksymalnie o 150 mm z wysokości i o 240 mm z szerokości.

Warianty montażuKONTAKT

Wiśniowski