rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Bramy uchylne

Opublikowano: 14.05.2015
image

Uchylne bramy garażowe

Uchylne bramy garażowe są bardzo efektywnym i ekonomicznym rozwiązaniem dla osiedlowych systemów garażowych oraz przemysłu lekkiego. Lekka i stabilna konstrukcja bram umożliwia wykonanie przebić w bramie, w celu zwiększenia cyrkulacji powietrza. Ze względu na swoją konstrukcję mogą zostać wyposażone w takie opcje dodatkowe jak ocieplenie, okienko doświetlające, drzwi przejściowe.
Otwierają się pionowo w górę, pod strop, są proste w montażu. Mogą być obsługiwane ręcznie lub automatycznie, w każdym z tych przypadków obsługa jest prosta i bezpieczna. Są dobrze zabezpieczone, wyposażone w proste i niezawodne systemy mechanicznego zabezpieczenia przed włamaniem, posiadają zamek z ryglami.


Bramy uchylne są tanią metodą zabezpieczenia garażu przy zachowaniu niezawodności i trwałości działania. Ich łatwość w obsłudze powoduje, że cieszą się dużą popularnością wśród Klientów.Informacje ogólne:

  • Szkielet bramy wykonany jest z elementów ocynkowanych, natomiast skrzydło drzwiowe wypełnia blacha trapez T-10,
  • Konstrukcja bramy sprawia, że jest ona bardzo stabilna, a zarazem lekka, gwarantująca bezpieczne i komfortowe użytkowanie,
  • Bramy otwierają się pionowo w górę pod strop,
  • Istnieje możliwość zastosowania ocieplenia, furtki przejściowej i okien,
  • Bramy standardowo wyposażone w zamek, a dodatkowo mogą zostać wyposażone w system automatycznego otwierania i zamykania.KONTAKT

Omega Top