rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Blachotrapez: Sztachety stalowe Premium

Opublikowano: 29.06.2016
image

Firma Blachotrapez wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, którzy realizują swoje plany o perfekcyjnym domu, sukcesywnie powiększa swoje portfolio produktowe. Dlatego do oferty firmy wprowadzamy nowy wyrób – Sztachety Stalowe Premium, pierwszy produkt w segmencie ogrodzeń, które wraz z oferowanymi przez producenta pokryciami dachowymi będą tworzyć całościowy system rozwiązań wykończenia domu i jego otoczenia.
 


Przykuwające uwagę wzornictwo – niepowtarzalny design zastrzeżony prawem patentowym, wysokiej jakości materiał, a także nowoczesne i praktyczne rozwiązania montażowe to tylko niektóre wyróżniki nowego produktu. Ogrodzenie ze Sztachet Stalowych Premium doskonale współgra z otaczającą architekturą, stanowić dopełnienie otoczenia domu i podkreślając jego charakter. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w produkcji wysokogatunkowych blach powlekanych Blachotrapez stworzył produkt wyjątkowo trwały i estetyczny o uniwersalnych rozwiązaniach konstrukcyjnych. Trzy wzdłużne rowki w przekroju sztachety, usztywniają produkt w sposób optymalny, co w rezultacie czyni go znacznie konkurencyjnym w stosunku od innych dostępnych na rynku. Sztachety Stalowe Premium nie obciąża konstrukcji ogrodzenia, pozwolą swobodnie kształtować jego linię i dobrać optymalną wysokość – zgodnie z indywidulanymi potrzebami, a także dowolnie regulować przeoewit ogrodzenia. Niekwestionowaną zaletą systemu jest wyjątkowo prosty i szybki montaż który można przeprowadzić samodzielnie. Atutem jest również łatwość utrzymania sztachet w czystości – które nie wymagają specjalnej konserwacji.

Szczegóły techniczne

Wysokość profilu: 20,9 mm
Szerokość wsadu: 156 mm
Szerokość użytkowa: 123 mm
Szerokość całkowita: 123 mm
Długość elementu: na żądany wymiar
Maksymalna zalecana długość elementu: 2400 mm
Minimalna długość elementu: 150 mm

Sztachety stalowe Premium produkowane są w najlepszej jakościowo stali na rynku i dostępne są w kilku rodzajach powłok lakierniczych w tym powłok imitujących strukturę drewna.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Blachotrapez

E-mail: biuro@blachotrapez.eu

WWW: www.blachotrapez.eu

Tel: +48 18 268 52 00
Adres:
Kilińskiego 49a
34-700 Rabka-Zdrój