rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Żaluzje fasadowe mSun+

Opublikowano: 04.11.2020
image

Aluminiowe żaluzje fasadowe mSun+ marki MS więcej niż OKNA, sprawiają, że budynek wygląda elegancko i nowocześnie. Jednocześnie podwójnie go chronią – przed zbytnim nasłonecznieniem latem i niepotrzebną ucieczką ciepła zimą. Tworząc barierę termiczną spowalniają wymianę ciepła – pozwalają obniżyć temperaturę wnętrza nawet o 10°C przy temperaturze zewnętrznej sięgającej 35°C. Skutkiem jest znacząca redukcja wydatków na ogrzewanie i klimatyzację, a także komfort domowników.
Montowane są w obudowach z blachy aluminiowej lub w skrzynkach kompaktowych PVC. Sterowane są silnikami elektrycznymi (m.in. za pomocą pilota, smartfona lub systemów domu inteligentnego). Pozwalają na pełną regulację ułożenia lameli, a przez to stopnia nasłonecznienia. Zupełne zaciemnienie, np. gdy chcemy obejrzeć ulubiony film, to nie problem.


Dostępne w wielu kolorach mSun+ można dopasować do elewacji. Do wyboru są dwa rodzaje lameli – delikatnie zaokrąglona na wzór litery C (C80) i w kształcie zygzaka (Z90). Pokryte są nieblaknącą farbą poliestrową zapewniającą ponadprzeciętną odporność na warunki atmosferyczne. Potwierdzeniem wysokiej jakości mSun+ jest 3 letnia gwarancja.

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

MS więcej niż OKNA Sp. z o.o.

E-mail: info@ms.pl

WWW: www.ms.pl

Tel: +48 59 841 08 00
Fax: +48 59 841 08 02
Adres:
Portowa 16
76-200 Słupsk

Katalog Firm

 • aluplast

  Jesteśmy największym polskim dostawcą systemów okiennych z PVC na rynk…
  aluplast
 • Profil

  Od 1998 roku pod­sta­wo­wym ce­lem na­szej fir­my jest…
 • PPHU MASTER s.c.

  Firma zajmuje się produkcją wysokiej jakości wyrobów takich jak:…

Forum