rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


O nas - dom pasywny - firmy i rozwiązania

Portal pasywny-budynek.pl to nowy branżowy serwis internetowy uruchomiony przez Firmę TERMOCLIMA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Chcemy pomóc naszym użytkownikom zbudować nowoczesny i energooszczędny dom swoich marzeń , prowadząc ich krok po kroku przez wszystkie etapy tego procesu.

Przybliżymy Wam nowoczesne techniki budowlane, pokażemy sposoby rozwiązania problemów występujących na budowie, pomożemy przebrnąć przez gąszcz obowiązków i wymaganych dokumentów. Pokażemy sprawdzone rozwiązania i najnowsze urządzenia oraz umożliwimy zdobywanie i wymianę informacji.

Czytelna struktura menu ułatwi odnalezienie informacji o nowościach , produktach, promocjach, usługach, spotkaniach branżowych oraz pomoże dotrzeć do odpowiednich dostawców i odbiorców znajdujących sie w Katalogu Firm.

Informacje handlowe i techniczne dostarczane użytkownikowi są wcześniej weryfikowane, przetworzone i usystematyzowane przez zespół redakcyjny .

Portal ten umożliwia również Firmom branżowym oferowanie swoich usług , kreowanie własnego wizerunku oraz skuteczną reklamę docierającą do ogromnej rzeszy klientów za pośrednictwem internetu.

Każda firma z branży budowlanej, instalacyjnej i towarzyszącej tematowi nowoczesnego budownictwa może zamieścić bezpłatny opis w naszym Katalogu Firm.

Bardziej wymagającym oferujemy pakiety reklamowe z płatną reklamą kierunkową.

Zapraszamy również do odwiedzenia pozostałych naszych portali branżowych

i korzystania z ich zasobów

Zespół redakcyjny portalu www.pasywny-budynek.pl

REDAKCJA PORTALU PASYWNY-BUDYNEK.PL


 

kom. 661 42 66 06
kom. 661 42 66 16

biuro@pasywny-budynek.pl

 

TERMOCLIMA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
91- 223 Łódź, Morgowa 4 

NIP: 947-199-11-99
KRS: 0000684880