... lux

SZANSA

ul. Chryzantemowa 5, 43-300 Bielsko-Biała

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Dystrybutor

Producent

Charakterystyka firmy

Nasza firma aktywnie działa na rynku polskim od 22 lat. Początkowo nasze działania skupiały się wokół obsługi informatycznej firm projektowych.


Opieka nad sprzętem była kluczowym zadaniem. Ponadto nadzorowaliśmy poprawną komunikację pomiędzy oddziałami firm i sprawowaliśmy pieczę nad bezpieczeństwem danych.

Jako certyfikowany dystrybutor oprogramowania ZWCAD działamy w Polsce od 2005 roku, a w 2008 nasza oferta została poszerzona o oprogramowanie CAD 3D.

Wykonaliśmy tłumaczenie programu na język polski oraz opracowaliśmy instrukcję do programu po polsku. 2008 rok to również pierwsza nagroda, którą otrzymaliśmy od producenta programu ZWCAD:

"ZWCAD Excellent Distributor 2007"

Tym samym znaleźliśmy się w gronie 11 dystrybutorów najlepiej ocenianych na świecie, pod względem sprzedaży, znajomości programu, a także wsparcia udzielanego użytkownikom. Nasze zaangażowanie w dystrybucję i rozwój ZWCAD były nagradzane również w kolejnych latach.

Rok 2009 to początek prac nad autorskim oprogramowaniem, które wspomaga projektantów różnych branż przydatnymi funkcjami, m.in.:

  • w organizacji ruchu – ZWTraffic,
  • w geodezji – ZWGeo,
  • w projektowaniu odzieży – ZWTextile,
  • w przepisach BHP i PPoż – ZWBlocks.

Stworzyliśmy również inne nakładki, które podwyższają funkcjonalność i umożliwiają optymalizowanie przedmiarowania i kosztorysowania.

W ciągu ubiegłych 22 lat naszej pracy, udało się nam rozwinąć strukturę firmy. Powstały regionalne biura w Koszalinie oraz Łodzi, a w Bielsku otworzyliśmy drugie biuro, które zgromadziło zespół specjalistów technicznych i doradczych.

Nowa bielska lokalizacja to również Centrum Szkoleniowe, dzięki któremu możemy spotykać się z użytkownikami ZWCAD podczas konferencji, szkoleń i seminariów tematycznych.

Trzonem naszej działalności jest dystrybucja oprogramowania CAD i CAD 3D. Jednak jako dystrybutor, zapewniamy również naszym klientom pełne wsparcie techniczne i szkoleniowe, a także doradztwo branżowe. Na co dzień jesteśmy dostępni w social media, gdzie użytkownicy mogą śledzić nowości, informacje o wydarzeniach, a także skontaktować się z nami. Staramy się, aby wiedza i doświadczenie, które zgromadziliśmy w ciągu lat pracy, były niezmiennie podstawą, dzięki której wspieramy użytkowników i rozwijamy nasze możliwości dystrybucyjne.


Zapraszamy do zapoznania się z naszym flagowym produktem - ZWCAD, który jest jednocześnie znakomitym narzędziem do projektowania.


Chętnie pomożemy i podpowiemy, które rozwiązanie jest najlepsze.

Aktualności firmy

Zobacz wszystkie
thumbnail

UI Szansa: Specjalna oferta walentynkowa

Specjalna oferta walentynkowa - ZWCAD od UI Szansa
thumbnail

UI Szansa: Bezterminowa licencja ZWCAD - Twój klucz do kreatywności na zawsze

Bezterminowa licencja ZWCAD od UI Szansa - Twój klucz do kreatywności na zawsze!
thumbnail

UI Szansa: Grudniowe 15% rabatu na wydajne projektowanie

Grudzień to wyjątkowy czas w roku, który zasługuje na wyjątkowe okazje! A gdyby tak zrobić sobie prezent i postawić na wydajne narzędzia? Zyskasz przy okazji 15% ceny.
thumbnail

UI Szansa: Przedłużamy Black Friday do 20 grudnia

W UI Szansa Przedłużamy Black Friday z niesamowitymi okazjami na oprogramowanie ZW3D
thumbnail

UI Szansa: Promocja na nowe licencje i aktualizacje ZW3D - do 20 grudnia

Ograniczona czasowo promocja na nowe licencje i aktualizacje ZW3D w UI Szansa
thumbnail

Oferta specjalna Black Month od UI Szansa

Listopad chyba już każdemu kojarzy się z okresem promocji i obniżek związanych z można powiedzieć śmiało międzynarodowym już dniem BlackFriday.
thumbnail

Studenci, architekci i projektanci - pracujecie na ZWCAD? To specjalnie dla Was

Sprawdźcie nasze nakładki, które znacząco ułatwią Waszą pracę i dodają nowe możliwości do Waszego ulubionego oprogramowania CAD
thumbnail

Szybki pomiar i zestawienia powierzchni? Najszybciej i najdokładniej z ZWMetric od Szansa Usługi Informatyczne

ZWMetric - Program służy do wspomagania kosztorysowania, przez przygotowanie danych przedmiarowych liniowych i powierzchniowych.
thumbnail

Szansa: Rekrutacja - Inżynier Sprzedaży/Opiekun klienta (sprzedaż oprogramowania CAD 3D)

Obecnie poszukujemy osoby na umowę o pracę do naszego działu sprzedaży na stanowisko: Inżynier Sprzedaży / Opiekun klienta (sprzedaż oprogramowania CAD 3D)
thumbnail

Ostatnie dni atrakcyjnej promocji ZWCAD

ZWCAD uzyskał właśnie nowe uaktualnienie Service pack 1, w którym znajdziemy szereg kolejnych usprawnień podnoszących jakość pracy na programie.
thumbnail

ZWCAD Polska w Warszawie – weź udział w konferencji i CAD-warsztatach

Autoryzowany dystrybutor ZWCAD organizuje w stolicy spotkanie z osobami, które w swojej codziennej pracy korzystają z aplikacji CAD i zaprasza do rezerwacji miejsc
thumbnail

ZWCAD na zakończenie lata

Sprawdź szczegóły promocji na program ZWCAD
thumbnail

Szansa: ZWCAD 2024 dostępny

Przełomowy zarówno ze względu na wyczekiwaną nową funkcjonalność, jak również z uwagi na ogromny postęp w wydajności i szybkości działania. Sprawdź szczegóły. Zapraszamy.
thumbnail

Seminarium ZWCAD 2024 z warsztatami

Premierowe Seminarium ZWCAD 2024 połączone z warsztatami!
thumbnail

ZWCAD 2024 już niedługo dostępny! Kup już teraz – zyskasz dostęp do v.2024 bez dopłat

Zobacz co nowego znajdziesz w nadchodzącej wersji 2024.
thumbnail

Szansa: 2 wyróżnienia na Gali Builder Awards

16 marca w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Builder Awards będąca świętem branży budownictwa w Polsce - zobacz więcej. Zapraszamy.
thumbnail

SZANSA: ZWCAD Mechanical 2023 – już jest

Pełna funkcjonalność ZWCAD Professional oraz modułu Mechanical to połączenie znakomicie dostosowane do potrzeb konstruktorskich. Mowa oczywiście o ZWCAD Mechanical, który kilka dni temu miał swoją premierę w wersji 2023.
thumbnail

​Szansa: Nowe funkcje 3D programu ZWCAD2024

Nowa wersja ZWCADa przynosi udogodnienia w poruszaniu się po rysunku trójwymiarowym. Nowe funkcje znajdziemy w zakładce BRYŁA w panelu NAWIGACJA.

Znajdź nas

SZANSA

ul. Chryzantemowa 5, 43-300 Bielsko-Biała

+48 33 307 01 95

www.zwcad.pl

biuro@zwcad.pl

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy

pin Dystrybutorzy