rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Portal pasywny-budynek.pl to najnowszy serwis internetowy stworzony przez firmę Termoclima będący poszerzeniem o nowe branże istniejących portali www.klimatyzacja.pl oraz www.ogrzewnictwo.pl . Tematyką tego serwisu są domy pasywne, energooszczędne i budownictwo o niemal zerowym zużyciu energii. Cechą charakterystyczną budynków pasywnych jest to, że zapotrzebowanie na energię jest nawet ośmiokrotnie mniejsze niż w budownictwie tradycyjnym. Na łamach naszego portalu znajdziecie Państwo codziennie nowe wiadomości z dziedziny budownictwa, stolarki okiennej, instalacji z branży HVACR, architektury i wystroju wnętrz.


Wszystkie Firmy zajmujące się tematem budownictwa energooszczędnego i pasywnego mogą skorzystać z możliwości reklamowania swojej działalności oraz budowania pozytywnego wizerunku własnej Firmy dzięki Wpisom do Katalogu Branżowego obejmującego terytorium całej Polski. Dla bardziej wymagających mamy pakiety reklamowe oraz kampanie reklamowe i marketingowe, zajmujemy się również wysyłką listów mailingowych, publikacją i redagowaniem informacji branżowych.
 
Dołącz do grona naszych klientów. Daj się znaleźć w internecie.
Miesięcznie docieramy do ponad 100 tyś. użytkowników Internetu. Wśród nich z pewnością znajdują się Twoi potencjalni klienci.


Zamieść na naszym portalu wizytówkę swojej firmy zawierającą wszystkie istotne dane kontaktowe. Wizytówka ta, w połączeniu z możliwością dodawania informacji o produktach czy promocjach stanowi doskonałą alternatywę dla własnej strony www.
To my dbamy o wysoką pozycję portalu w wynikach wyszukiwania Google czy NetSprint przez co dajemy szansę dotarcia do jeszcze większej ilości odbiorców.
 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta - Pasywny-budynek.pl
Siedziba firmy:

Morgowa 4 91-223 Łódź

 

-Zobacz na mapie-

łódzkie

Tel: 661 426 616