rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Elektrotermia to uznana krakowska firma, istniejąca już ponad pół wieku, specjalizująca się w produkcji i usługach w zakresie instalacji elektrycznych i grzewczych.


Świadczymy w szerokim zakresie usługi projektowania, wykonawstwa i serwisu instalacji niskiego i średniego napięcia, a także instalacji słaboprądowych. W nowoczesnym warsztacie o powierzchni 1 500 m2 odbywa się kompleksowa obróbka blach stalowych i cięcie laserem wszelkiego rodzaju elementów metalowych.

piece akumulacyjne grzejniki akumulacyjne ogrzewacze akumulacyjne wkłady elektryczne do pieca kaflowego


Od lat siedemdziesiątych prowadzimy produkcję elektrycznych urządzeń grzewczych takich jak: statyczne i dynamiczne ogrzewacze akumulacyjne, nagrzewnice elektryczne, kurtyny powietrzne, grzałki. Z czasem oferta została poszerzona o elektryczne ogrzewacze akumulacyjne z dynamicznym rozładowaniem – sztandarowy produkt firmy, które wytwarzane są do dnia dzisiejszego. Ostatnią nowością są ogrzewacze akumulacyjne ze sterowaniem elektronicznym.


Nasza oferta zawiera także usługi: instalacje elektryczne, cięcie laserem, usługi ślusarskie, grzałki oraz rozdzielnice elektryczne.

 

Oferta handlowa firmy dostępna jest poprzez bardzo dobrze zorganizowany dział handlowy oraz sieć współpracujących dystrybutorów obsługujących klientów w całej Polsce. W trosce o najwyższą jakość obsługi uruchomiono sieć serwisową na terenie kraju. Firma cyklicznie szkoli partnerów handlowych, instalatorów i projektantów.Elektrotermia swoją silną pozycję na rynku zawdzięcza przede wszystkim ciągłemu udoskonalaniu produktów oraz utrzymaniu wysokiego standardu produkcyjnego dzięki wprowadzonemu Wewnętrznemu Systemowi Zarządzania Jakością.