rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Wiodące w branży, przemyślane technologicznie oraz trwałe okna i drzwi - już od ponad 90 lat! Jako marka nr 1 Internorm nadaje tempo oraz ustanawia standardy w całej Europie. W najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych w Traun, Sarleinsbach i Lannach opracowuje się i wytwarza najwyższej jakości produkty w 100% "Made in Austria".


W całej euopie pracuje 1.850 pracowników działających z pasją i inwencją. Przejawia się to wiodącą pozycją Internormu w dziedzinie okien i drzwi o wysokiej izolacyjności cieplnej oraz szeroką paletą asortymentową wyrobów. Dzięki konsekwentnie realizowanej strategii w zakresie jakości i innowacyjności Internorm działa na najwyższym poziomie techniki.


Decydując się na zakup wyrobów Internorm - okien PCV, PCV-aluminiowych, drewniano-aluminiowych lub drzwi wejściowych aluminiowych lub drewniano-aluminiowych, czy też systemów ochrony przed słońcem albo przed owadami zawsze otrzymają Państwo produkt skierowany na innowacje technologiczne, z nieszablonowym designem, który zwiększy wartość inwestycji.


Siedziba internorm w Turynie„Całościowa koncepcja systemu okiennego” skupia całość procesu w jednych rękach – od etapu badań i rozwoju, poprzez własną produkcję profili, wytwarzanie szkła i najnowocześniejsze technologie wykończenia aż po operacje logistyczne.

Każdy wyrób jest przygotowywany na miarę i wykańczany zgodnie z indywidualnymi życzeniami, oraz w pełni udokumentowany poprzez nadanie mu tzw.: numeru identyfikacyjnego. W związku z tym Internorm oferuje Państwu wyjątkową, wiodącą w branży jakość i obszerny pakiet gwarancyjny.Aby spełnić wysokie wymagania w zakresie innowacyjnych produktów w ostatnich dwunastu lat Internorm zainwestował ok 248 milinów EUR w badania, rozwój oraz rozbudowę zakładów.