rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Jako Polska Grupa VELUX wraz z spółkami siostrzanymi należymy do duńskiego holdingu VKR. Jesteśmy największym producentem i eksporterem okien dachowych w Polsce. Naszymi priorytetami są stały rozwój oraz inwestowanie w nowe technologie, dbając przy tym samym o najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska. Dzięki naszym produktom poprawiamy warunki życia wielu polskich rodzin, umożliwiając im lepszy dostęp do światła dziennego i świeżego powietrza.

Jesteśmy globalną marką. Posiadamy przedstawicielstwa handlowe w ponad 40 krajach i zatrudniamy około 9500 pracowników.

Flaga Velux Velux na świecie
 

W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment okien do poddaszy, systemu doświetleń modułowych i świetlików wraz z rozwiązaniami przeznaczonymi do płaskiego dachu. Obejmuje ona również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, produkty do zdalnego sterowania oraz izolacyjne, oraz panele solarne przeznaczone do montażu na dachu. Nasze wyroby pomagają stworzyć zdrowy klimat wewnętrzny, idealny do pracy, nauki, zabawy i odpoczynku.

Okma Velux 1  Okma Velux 2
 

Działamy na polskim rynku już ponad 30 lat. Aktywnie uczestniczymy w życiu gospodarczym i społecznym kraju, w tym społeczności lokalnych.

Od 2003 roku w naszym kraju działają FUNDACJE VELUX. Do tej pory, przekazały już 85 mln zł na wsparcie organizacji społecznych realizujących projekty zapobiegające wykluczeniu społecznemu dzieci i młodzieży.

Okma Velux 3  Okma Velux 4

 

 

VELUX Polska

VELUX Polska - Pasywny-budynek.pl
Siedziba firmy:

ul. Krakowiaków 34 02-255 Warszawa

 

-Zobacz na mapie-

mazowieckie

Tel: +48 22 337 70 00

Fax: +48 22 337 70 75